Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Tanárok, iskolatársak

A kérdés

Egyik osztálytársam miért néz romának? Pedig nem vagyok cigány.

Vonásaim: barnás fekete haj,barna szem,fehér bõr.

máj. 15. 21:45  Privát üzenet  

A válaszok
Másként nem tudnak támadni csak személyeskedéssel, lásd M. elnököt, ő sem cigány, mégis....

A válasz 19%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 15. 21:55 Privát üzenet

Hadd nézzen. Te meg nézzed őt csillámpóninak, mégsem az.

Az ilyen emberekkel nem kell törődni, ne vedd magadra, ha bánt, akkor se. Ha látja, hogy nem érdekel, akkor befejezi.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 15. 22:16 Privát üzenet
Szent Ember nevű felhasználó válasza:

Vannak emberek,aki egyszerűen hülyék.

Vagy csak egyszerűen ezzel szórakozik.

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 16. 16:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek ha büdös az osztálytársam?
Mennyire vonható felelősségre a volt osztálytársam, amiért tönkretette az egész életemet?
Szeret vajon az osztálytársam?
Miért szekál az osztálytársam?
Ti mit csinálnátok? Egyik osztálytársam folyton megvádol, hogy lelkileg terrorizálom, osztályfőnököm lelki terroristának nevez, pedig október óta hozzá sem szóltam.
Volt gimis osztálytársam még 3 év után is tönkre akarja tenni az életem, mit csináljak?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Tanárok, iskolatársak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!