Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy tanár betölti a 64-et...

Ha egy tanár betölti a 64-et attól még taníthat?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Igen.
2019. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Ja persze, csak értelme az nem sok van. Az ilyenek szoktak idegbetegek lenni akiket mindenki utàl.
2019. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De ha nyugdíjba megy akkor is?

Ő igazából most tölti júniusba a 64-et és attól félek elmegy :( annyira kedves,talpraesett és mindennap futni jár. Meg se látszik a kora, de mindenki imádja.

2019. máj. 16. 11:52
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Nyugdíjasként csak külön engedéllyel taníthat, ha hiányszakja van. Mellesleg lehet, hogy nem is akar maradni, de ezt tőle kérdezzétek meg.
2019. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztük hogy jövőre is ő tartja nekünk a föcit? Azt mondta majd szeptemberben tudjuk meg. Kérdeztük de attól suliban lesz? És azt mondta semmit nem tudnak még.
2019. máj. 16. 12:47
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Engem már tanított egy 80 éves tanár is... szóval biztos.
2019. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyugdíj után is. Még az ókorban volt egy tanárnő, aki elment nyugdíjba, de visszajött tanítani; nem minket tanított, csaka sulinkban.
2019. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Ne hozakodjatok elő húszéves dolgokkal: változnak a szabályok!
2019. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Főállásban, teljes óraszámban már biztosan nem taníthat. De félállásban vagy óraadóként (pontosan nem tudom) viszont igen. A részleteket nem tudom, de a lényeg, hogy van lehetősége arra, hogy tanítson nyugdíj után is, ha akar.
2019. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!