Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Tanárok, iskolatársak

A kérdés

Ha egy tanár betölti a 64-et attól még taníthat?

máj. 16. 11:45  Privát üzenet  

A válaszok
Igen.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont máj. 16. 11:46 Privát üzenet
Ja persze, csak értelme az nem sok van. Az ilyenek szoktak idegbetegek lenni akiket mindenki utàl.

A válasz 14%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont máj. 16. 11:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De ha nyugdíjba megy akkor is?

Ő igazából most tölti júniusba a 64-et és attól félek elmegy :( annyira kedves,talpraesett és mindennap futni jár. Meg se látszik a kora, de mindenki imádja.

# 3/9Időpont máj. 16. 11:52 Privát üzenet
Nyugdíjasként csak külön engedéllyel taníthat, ha hiányszakja van. Mellesleg lehet, hogy nem is akar maradni, de ezt tőle kérdezzétek meg.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont máj. 16. 12:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kérdeztük hogy jövőre is ő tartja nekünk a föcit? Azt mondta majd szeptemberben tudjuk meg. Kérdeztük de attól suliban lesz? És azt mondta semmit nem tudnak még.

# 5/9Időpont máj. 16. 12:47 Privát üzenet
Engem már tanított egy 80 éves tanár is... szóval biztos.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont máj. 16. 14:41 Privát üzenet
poccok nevű felhasználó válasza:

Nyugdíj után is. Még az ókorban volt egy tanárnő, aki elment nyugdíjba, de visszajött tanítani; nem minket tanított, csaka sulinkban.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont máj. 16. 14:47 Privát üzenet
Ne hozakodjatok elő húszéves dolgokkal: változnak a szabályok!

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont máj. 16. 16:20 Privát üzenet
Főállásban, teljes óraszámban már biztosan nem taníthat. De félállásban vagy óraadóként (pontosan nem tudom) viszont igen. A részleteket nem tudom, de a lényeg, hogy van lehetősége arra, hogy tanítson nyugdíj után is, ha akar.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont máj. 16. 17:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy pl. germanisztika vagy anglisztika alapképzés után tanár mesterre szeretnék menni, akkor azzal pedagógus válna belőlem (mehetek minden állami iskolába tanítani) vagy csak...
Adhat-e szaktanárit egy "tanár" akinek nincs tanári diplomája, egyáltalán taníthat-e?!
Ebben az évben az egyik tanárunk aki nyelvet tanított nekünk, egy másik osztályt kapott és így minket már nem taníthat. Szeretnénk őt valahogy visszakapni, ha van rá mód, mert...
Miért taníthat minket egy ilyen nő?
Hogy taníthat engem egy olyan tanár akit még sose láttam? Naplóban órarendben iskola honlapon ott van, még sose látta senki.
Hogyan taníthat valaki középiskolában matematikát idegen nyelven?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Tanárok, iskolatársak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!