Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 19 igazolatlan órám van,30-ig...

19 igazolatlan órám van,30-ig lehet maximum menni, utána mindenképp érdemes orvosi igazolást szerezni, ha nem megyek be?

Figyelt kérdés
Néha nem szoktam bemenni, nagy ügy, mindenki volt egyszer fiatal. Kérdés, hogy mennyi a max, ami felett már kirúgnak?
2019. máj. 17. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Középiskola?

Nálunk anno 3 igazolatlan után már lerontották a magaviseleti jegyet.


Egyetemen meg 2 óra per tárgy per félév, mindegy, hogy lógsz, vagy épp lázas beteg vagy. Aztán a prof jóindulatán múlik, hogy enged-e vizsgázni.

2019. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
...és csaj vagy?
2019. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Nagy bajban leszel.

Nálunk már rég elbeszégetett volna a szüleiddel az igazgató.

A fiatalság meg nem egyenlő a hülyeséggel.

18/L

2019. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a célod?

Persze, mindenki volt fiatal, de fiatalnak lenni és lógni meg megbukni az nem ugyanaz.

A 19 igazolatlan is elég gáz, de 1 hónap múlva zárják az évet, addig igazán kibírhatnád, hogy nem szedsz össze még 11-et...

Kirúgni nem fognak igazolatlan órákért, maximum fegyelmit kapsz, igazgatóit, vagy évet kell ismételned.

2019. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi igazolatlan óra után már hivatalos levelet küldenek.

Nem rúgnak ki, ellenben mivel kiskorú vagy, és a szüleid felelnek érted, ezért ha rendszeresen kimaradsz az iskolából, akkor először felszólítást küldenek, hogy jelenjenek meg a szüleid az iskolában, hogy ezt tisztázzák, utána pedig, ha nem rendeződik, akkor értesítik a gyámügyet, mert azt fogják gondolni, hogy otthon csinálnak veled valamit.

2019. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is voltam fiatal. Most így 10 évvel később bőven szidtam magam, hogy elbasztam 4+1 évet szakközépben és ahelyett, hogy már ott lennék mint a többi osztálytárs, jól le vagyok maradva a 'csába.. Szóval ja. Egyszer vagy fiatal. És csak egyszer cseszheted el ezeket az éveid. :)
2019. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Én is voltam fiatal, egy igazolatlan órám se volt soha.

Bírd ki, hogy ne legyen több. Alig pár hét van hátra iskola végéig...

Ja és ne nézd hogy "meddig lehet elmenni"...

2019. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Hozzánk egyszer bejött az igazgató és szépen, részletesen elmondta hogy 30 óra felett kirúgnak szóval...30 óra.
2019. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy összejött 30-40 óra. Nem lett semmi következmènye. De ettől mèg nem akarlak erre buzdítani
2019. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mivel gondolom elmúltál 16 éves, a nem tanköteles rész vonatkozik rád [link]
2019. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!