Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt miért mondta?

Ezt miért mondta?

Figyelt kérdés
Tesin voltunk kint futni egy ilyen liget szerusegben. 2 osztály volt kint a mienk és egy másik akik 1 evvel fiatalabbak voltak. 2-en futottunk egymás mellett osztalytarsammal o egy 2m magas vekony srác én meg kb 170 cm és átlagos alkatú lany vagyok. Mögöttünk jött egy csapat srác de egyikőjük előrébb jött o is kb 190 vagy 2m magas volt. Én sajnos görcsösen figyelek arra h ki mit mond rolam,és mintha olyat hallottam volna h a gyerek mondja h “Szélárnyek” pedig nem is onnan fújt a szel és utána hatraneztem meg minden nem is nevettek. Bekepzelem? Nem csúfolnak azzal h dagadt lennék. Akkor most o azt tette?
2019. máj. 20. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
A 2m magas vékony srácra mondták, hogy biztos direkt mögötte futsz.
2019. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mellette futottam..És mögöttünk egy szinten magasabb gyerek..Meg lehet nem is az volt csak nemtudom mintha így hallottam volna. De akkor nem engem koverezett le?
2019. máj. 20. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem erről nem az ugrott be, hogy lekövérezett, hanem, hogy féleérthetted és valami tök hétköznapi dolgot mondott.


"Menj arrébb!" vagy valami hasonló.


Szerintem, ha arra célzott volna, hogy túlsúlyos vagy (de biztos nem vagy az, nyugi <3 ), akkor valami egyértelműt mondott volna.

2019. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha annak mondott volna, akkor ilyet szólt volna:

"Szépségem, a külső sáv a kamionoké!" 😁

2019. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg ha tényleg azt mondta volna akkor a többiek nevettek volna meg utána is mikor megláttak nem? Aztán ok leálltak előbb a futással és odamentek a tanarjukhoz és minket neztek és nekünk volt egy papír a kezünkbe amin tananyag volt és úgy kérdezgettuk ki egymast és azt mondta a tanáruk h “Ezek meg tanulnak közben”😂😂 de nem hallottam h mögöttünk nevettek volna vagy valami. Meg amugy rám sem néztek. Egyszer vmi olyasmit kiáltott h “fuss dagadt” de nem biztos h azt mondta dagadt csak bekepzelem,és miközben ezt mondta a haverjaira nézett akik jóval előttünk voltak. Tényleg csak bekepzelem? /kiskoromban kicsit duci gyerek voltam azóta vannak ilyen önértékelési gondjaim/ de lehet nem is ezeket mondta.
2019. máj. 21. 15:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak rá van állva a fulem és sokszor hallok valamit visszakérdezek és nem is az volt 😂
2019. máj. 21. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!