Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek miért mondhatták...

Szerintetek miért mondhatták ezt? 16/L

Figyelt kérdés
Szóval még 11 éves koromban ki tettem fb-re profilképnek egy olyan képet, amin kézen állok és egy ilyen rövid farmernadrág van rajtam meg egy sima egyszerű fehér póló, amit felkötöttem, egyrészt, hogy ne csússzon le rólam, másrészt meg nagyon melegem is volt és így ki látszott a hasam. És tegnap pár fiú osztálytársam ilyet mondott nekem erre a képre, hogy már akkor is milyen kis k voltam. Pedig most sem sminkelek meg semmi, nem teszem ki mindenem és barátom sem volt még. Nem értem miért mondhatták ezt. Vagy ez a kép most tényleg olyan k@@@ás lett volna?

2019. máj. 28. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Nincsenek azon az értelmi szinten, hogy felfogják, mi az a k... Ne foglalkozz velük.
2019. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Alaptalan vádakkal bárkit lehet illetni. Mondd meg nekik, hogy az érdeklődésüket másképpen is ki lehet fejezni...
2019. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 Próbálok nem foglalkozni velük, de nagyon rosszul esett ez most. Ami még furcsább, hogy én ugye kisgimibe járok, vagyis ők akkor már az osztálytársaim voltak, amikor ki tettem ezt profilképnek és akkor nem mondtak rá semmit.
2019. máj. 28. 09:59
 4/13 anonymousreview60 ***** válasza:
97%

1. Az éppen ivaréretté vált humán hímek nem a kifinomultságukról híresek. Tanulni kell ezt is.

2. " akkor is milyen kis k voltál" Ha ezt egy 16 éves srác mondja, az azt jelenti, hogy "Bejössz nekem. Feláll miattad. Alkalmanként ki is verem rád. Tán még akarok is tőled valamit, de azt nem tudom, hogyen kellene."

2019. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 Erre én is gondoltam, hogy esetleg bejövök nekik, de ők ezek után a tipikus pláza cicák után mennek. De persze ezt sem zárhatjuk ki.
2019. máj. 28. 10:13
 6/13 anonim ***** válasza:
6%

OFF

Durva, hogy a szülő a 11 éves gyerekét a fácséra engedi, ahol aztán a feltöltött, ellenőrizetlen képei alapján bántalmazzák verbálisan az osztálytársai. 11 éves. Aztán jön a testképzavar meg a depresszió. Az ilyen szülőnek hiszi magát vagy havernak?

ON

2019. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonymousreview60 ***** válasza:
#5: "ők ezek után a tipikus pláza cicák után mennek" És azok meg is állnak nekik? Mert, ha nem, és esetleg kicsit bizonytalan magában a hím, hogy egy plázacicát megengedhet-e magának (az, hogy mit mond/mutat és gondol, lehet szöges ellentétben), vagy nem azt akar, csak sodródik a közösségi elvárással, akkor jöhet ilyen megjegyzés a valódi/elérhető (és ez nem feltétlenül leértékelés) célpont felé.
2019. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6 Nem a szüleim tehetnek arról, hogy az osztályfőnök szerette volna, hogy legyen egy osztály csoport. Nekem egyébként ez volt az első ilyen profilképem, vagyis előtte csak egy macska volt, és ezen a képen sem látszik az arcom, ezért is engedték a szüleim, hogy ki tegyem(Maga a háttér sem olyan, amiből ki lehet következtetni, hogy ki vagyok). Azt meg ki gondolta volna, hogy egy ilyen egyszerű kép miatt fognak egyszer nekem beszólni. Nem a szüleim a rosszak, amiért ezeket a kis kanos fiúcskákat nem nevelték meg normálisan otthon.


#7 Ezeknek a pláza cicáknak is bejönnek ezek a srácok. Valamelyiknek barátnője is van. Vagy valami olyasmi.

2019. máj. 29. 03:17
 9/13 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék írni, hogy nekem van egy nagyon jó fiú barátom, aki 10 évvel idősebb nálam, de tényleg csak barát, nem pasi és egyszer ő hozott meg vitt haza és arra tudok még gondolni, hogy elképzelhető, hogy azt hiszik mi együtt vagyunk és lehet, hogy irigyek, vagy ilyesmi. De ez is 2 vagy 3 évvel ezelőtt történt és akkor sem mondtak semmit.
2019. máj. 29. 03:42
 10/13 anonymousreview60 ***** válasza:
A 2-3 évvel korábban az nem számít. Csak szimplán kanosak. Az 1-2-n-edik barátnő alatt alakul ki a normális viselkedés. Ha egyáltalán.
2019. máj. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!