Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fontos! Mi tévő legyek?

Fontos! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Hamarosan itt az év vége, ballagás, stb. Nekem van egy barátom, és ezt megtudták az o.társak, csak azt nem hogy ki az. Akkor mondtam nekik, hogy megígérem hogy év végén elmondom ki az mert mindig ezzel piszkáltam.

Viszont ez több okból kivitelezhetetlen, de ebbe most nem mennék bele. Nem szeretném nekik elmondani, de a szemükbe se tudnám mondani hogy bocs mégsem.

Tudom hogy gyerekes, de nyomós okaim vannak hogy miért nem mondhatom el. Ti mit tennétek a helyemben?


2019. máj. 29. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán, ha elmondanád a nyomós okodat tudnánk tanácsot adni, de anékül???
2019. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Milyen pici vagy még. :D
2019. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egy divat leszbi/homár szegénykém és az azonos nemű párját nem meri felvállalni a többiek előtt, mert fú de ciki lesz.

Nos, akkor csinálj segget a szádból, és ne mutass be senkit, vagy hazudj az arcukba, hogy szakítottatok. Elég szar esélyekkel indulsz neki az életnek, ha még füllenteni se tanultál meg, meg szorult helyzetekből kivágni magad. Mi lesz veled így később, amikor a dolgoknak valódi tétje lesz...

2019. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy "bocs,de összevesztünk valamin"
2019. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugyan mi az a nyomós ok?

Korod? (Bár a ballagásból úgy sejtem, még 14 se vagy...)

2019. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha általános sulis vagy és bö 20-30 közöttvan a hapi akkor inkább ne mondd ugyse látod öket többé
2019. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Korkülömbség a probléma?

Én mondanám (még ballagás előtt) hogy pl. Szakítás volt, otthagytam mert megcsalt, össtevesztem vele, stb...

Ha valaki még ettől függetlenül is megkérdezné hogy ki volt az, mondanám hogy teljesen mindegy már. Vagy (hát ballagás előtt nem hinném hogy szerencsés ilyen flegmán válaszolni) mondd azt hogy: Nincs hozzá közöd.

2019. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sajnos nem ilyen egyszerű, nem vagyok meleg stb...

De a legtöbben itt veszekedni tudnak, ennyire unalmas az életük?

A nyomós okot nyomós okok miatt nem írhatom le:D

2019. máj. 29. 22:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell belőle ügyet csinálnod; nem kötelezhetnek, hogy elmond. Emberi élőlény vagy, önállómakarattal. Ha nem szeretnél vagy nem tudsz valamit megosztani velük, annyit kell mondani, "Magánügy".
2019. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!