Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha gyomorgörccsel...

Mit tegyek, ha gyomorgörccsel megyek iskolába? (osztály miatt)

Figyelt kérdés

2019. jún. 3. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Azt kell tisztázni, te tényleg beleadsz mindent, hogy ne alakuljon ki a helyzet, ami miatt már gyomorögrccsel mész be.


Nézz mélyen magadban és gondolkodj el, milyen vagy, milyennek szeretnének a társaid és, hogy, ha olyan lennél, az miléyen téren lenne pozitív. Mik lehetnek a defektusad és azokat hogyan küzdhetnéd le.


Ha konkrétan keményen dolgozol, hogy változz, de így is bántanak, akkor próbálj sulit váltani.

2019. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

1# az iskolában minden ok nélkül képesek bántani. És kétlem, hogy a legjobn tanács az lenne, hogy : "változz meg hogy mások szeressenek". Lehet nyugodtan lepontozni.

Válasz: válts sulit. Ha bántanak szólj a tanárnak, nem szégyen, ne hagyd. Ha a tanárok nem törődnek vele próbálj meg magadért kiállni.

2019. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

2., engem sokat bámtottaka gimiben. Volt, hogy sírva mentem haza vagy ott sírtam el magam.


Utólag visszagondolva, nem volt kedves tőlük, de sajnos én is ludas lettem volna; utólag látom, mikben is kellett volna változnom és akkor nem éltem meg volna azt, amit a gimis éveim alatt.


Előtte általános felsőjében vertek és bántottak külföldön, mert magyar vagyok. Azon nem tudtam változtatni.


Igazából a válasz itt összetettebb. Hogy rendesen tudjak tanácsot adni, jó lenne tudni, milyen indokkal bántják, milyen szituációkban és hogyan támadják őt.


Lehet tényleg olyan, amoiről nem tehet. De lehet, ha változna, akkor megkönnyebbülne; ha van valami a viselkedésében, ami miatt bántják, hiába vált sulit, ott is bántani fogják.

2019. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
pszichológus. unokatesóm nagyon rosszul viselte a váltást általánosról gimire, egyik évben annyit hiányzott, hogy majdnem évet kellett ismételni. azóta is pszichológushoz jár, de már jobban érzi magát, jövőre érettségizik, egyetemre készül.
2019. jún. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 svivi válasza:
Csak azért változz meg, ha szükségét érzed. Mások miatt felesleges mert sose fogsz mindnekinek megfelelni. Nagyon nagyon sok rossz napod lesz ha gyomorgörccsel indulsz neki a napnak. Nem szabad. Szeretsd magad, fogadd el magad, légy magabiztos(nem nagyképű szinten csak hogy ha valaki beszól ne törj össze). Ha úgy indulsz el hogy rossz nap lesz akkor az is lesz. Ha kifogott az osztály akkor próbálj egyessével beszélni osztálytársakkal akikkel még tudsz. Vagy vedd poénnak a beszólásokat. Ha nincs más út iskola váltás. Sok embernek nagyot jót tesz, még ha bukott is egy évet. De SOHA ne emésszd magad! Mindig van választásod!
2019. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tomi.2 válasza:
A saját kiállásodon kellene javítani, azzal nem tudsz mit kezdeni hogy nem szeretnek, de bántanak mert gyenge vagy és látják hogy gyenge vagy és mivel az el nem fogadástól be is vagy fprdulva ez kisugárzik rajtad. Ezért az önértékelésed a habokban van nem tiszteled és nem szereted magad és ez is látszik, ekkor csap le a sok köcsög egy gyenge emberre. Én 2 dolgot ajánlanék neked, amiket minél előbb kezdj el: 1 ökölvívás , 2 reiki. Az ökölvívás nekem is sok magabiztosságot ,tartást,kiállást adott, megkeményedtem benne, 2 hónap alatt ha komolyan veszed sokat tudsz fejlődni, 6 hónap alatt nem lenne ellenfél az iskolában, heti 3szori edzéssel 2.5 órákat, zsákolás,iskolázás, súlyzós edzés stb. Persze annyira ne reklámozd hogy boxolsz, majd megtudják és a hozzáállásuk egyből változni fog irányodba, az is elképzelhető (már amikor többet tudsz) hogy az ellenszenves gyerekből te leszel a népszerű gyerek mert a kisugárzásod is megváltozik. 2: reiki, ez belső erőt energiát ad, ez is nagyon jó, ezzel is széplassan tiszteled magad feltölt mikor lehúzós napjaid voltak a suliban és ez stabilan fokozatosan folyamatosan tölt. Vágj bele, csak azzal vesztesz ha semmit se lépsz és ugyanott maradsz ahol most vagy, itt a nyár szeptemberre már konkrétan veszélyes box tudással és megerősödöttt kondival kezdhetnéd az évet, önértékelésed szárnyalna.
2019. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pós te vagy az ?
2019. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!