Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért foglalkoznak velem?

Miért foglalkoznak velem?

Figyelt kérdés

Alapból nem szeretem, ha megjegyzést tesznek az öltözködésemre, legyen az dicséret vagy nem.

Az egyik haverom viszont folyton azzal van elfoglalva, hogy engem méreget és mondja, hogy: "mi ez a ruha?" "mi ez a haj" stb...

Pedig Ő az, akivel osztálytárs szinten majdnem, hogy a legjobban kijövök, de még jobban is. Viszont ezt csinálja és már nagyon unom.

Ezzel konkrétan megalázva érzem magam.

Persze mindig úgy csinálok, mintha egyáltalán nem érdekelnének a megjegyzései, de már nagyon bántó.

Ugyanígy tesz egy lány osztálytársam, aki csak néha megdicséri a pólómat vagy valamit, de nem szeretem, ha ezzel foglalkoznak mások. Ő pedig mondta nemrég, hogy majd elmegyünk egyszer valahova vásárolni és megmondja mi állna jól nekem.


Szerintem semmi baj az öltözködésemmel. Egyszerű, de megfelel a mai elvárásoknak.


Miért törődnek ezzel velem kapcsolatban?!



2019. jún. 3. 17:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi! 17F
2019. jún. 3. 17:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A bánt a dolog miért nem mondod neki? Ha valóban a barátod akkor érteni fogja, hogy ez neked szarul esik.
2019. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, igaz hogy bunkó dolog, de ha nem mondod el nekik nem fogják tudni hogy zavar.
2019. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De hogy gondolják, hogy ez bárkinek is jól esne? Én ezért nem mondok ilyeneket, mert nem tudhatom, hogy mikor mondok olyat, ami sértő. Mostmár tényleg fogok szólni Nekik.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2019. jún. 3. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!