Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinálnál, ha depis lenne...

Mit csinálnál, ha depis lenne az egyik osztálytársad, olyan szinten, hogy ha ő nem boldog, akkor más ember se legyen?

Figyelt kérdés
2019. jún. 4. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Elkerülni.
2019. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Jól pofán vágnám, mert ez nem depresszió, hanem sima bunkóság.
2019. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért gondoktam a depire, mert nem volt olyan pillanat, mikor elégedett lett volna valamivel.
2019. jún. 4. 20:36
 4/7 A kérdező kommentje:
*gondoltam
2019. jún. 4. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Arcon köpném
2019. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lelki sérültekkel nem foglalkozok, az a pszichológus dolga. Max jelezném a tanárnak.
2019. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetemi csoporttársunk volt ilyen.


Én jól éreztem volna magam, erre odajött és elkezdett ásni a fejemben, hogy biztos szomorú vagyok és akkor ő kideríti hogy mi az. Ha nem talált semmit, akkor az kezdte magyíaráézni, hogy titokban mindenki kibeszél a hátad mögött, de neveket nem mond, csak azt, hogy miket.


Emellett mérgező volt a jelenléte, a kisugárzása; ránéztél és összetört a szíved.


Dühös volt a világra és néha ezzel kellemetlen szituációkba hozott minket is; pl kint bagózunk, odajön és hangosan kezdi szídni a tanszélvezetőt, mi meg feszengtünk, hogy nehogy arra jöjjön.


Ő nem akarta elmondani, mi a baja, nem nyílt meg, nem hagyta, hogy segítsünk neki.


Állandóan gyomorgörcsöm volt, ha beszélgetni kellett vele, mert minden szót félreértett, megsértődött.


Állandóan magyarázta, hogy utáljuk őt és felsorolta a semmiségeket, amikből valahogyan kikovácsolta, hogy azért történt, mert utáljuk őt.


Egyesek simán éexarták idővel, mások próbáltak vele kedvesek lenni; azokra rátámadt, nagyon bántotta őket., aztán, amikor ők eltűntek., akkor szállt a következő virágra...


A fenti sztroimból okulva, érdemes elkerülni.

2019. jún. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!