Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ránézett a mellemre? Ez mit...

Ránézett a mellemre? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Óra után amikor beszéltem kb 2 mondatot a tanárommal, és álltunk egymással szemben láttam ahogy ránézett a mellemre. Nincsenek egyáltalán nagy melleim, sőt mondhatni kicsik. Teljesen el voltak takarva, csak feszülősebb felső volt rajtam. (a tanár 36 éves) Ez mit jelent? Csak úgy ránézett, vagy tetszem neki?

2019. jún. 6. 02:05
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy óra után, hogy még az osztályteremben voltunk persze, és pár perc volt csak vissza kicsengetésig.
2019. jún. 6. 02:08
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Valószínű ránézett még vagy 3854786 pontra a környezetében, csak te azt szeretnéd, hogy a melledre nézzen.

Ha meg ilyen cuccokban jársz az iskolába, hamarosan számíthatsz egy vehemensebb tanárnőtől valami beszólásra.

2019. jún. 6. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Ami a látóteredbe kerül, arra ránézhetsz. Nyugi, semmit nem akar, attól még, hogy lát a szemével. 36 éves, te meg egy kis hormongőzös kislány vagy, mégis mit akarna?
2019. jún. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
44%

megmutatod miben voltál?


lehet, hogy csak véletlen volt, lehet tetszel neki, de őszintén szólva mindenki mellét megnézzük :)

2019. jún. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A feszülős pólót úgy értem hogy testhezálló. Elég érdekes lenne ha egy lány mindig nagy zsák formájú ruhában járna iskolába, hogy nehogy látszódjon az alakja.
2019. jún. 6. 06:15
 6/23 A kérdező kommentje:
Meg elég feltűnő volt hogy egyik pillanatban a szemembe nézett, aztán lenézett a mellemre. De biztos beképzelem.. :)
2019. jún. 6. 06:16
 7/23 A kérdező kommentje:
(17 vagyok egyébként)
2019. jún. 6. 06:17
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy csak zavarba jött, mert nem tudott hova nézni. Nőként kerültem már én is ilyen helyzetbe, igaz, ott a beszélgetőpartneremnek akkora dekoltázsa volt, hogy nem tudtam hova nézni, nagyon zavaró dolog.

Az, hogy ránéz valamelyik testrészedre, az nem jelenti azt, hogy tetszel neki. Tudom, hogy azt akarod hallani, látszik a kérdésedből, de az igazság az, hogy lehetett zavarba ejtően feszes a pólód, vagy lehetett egyszerűen véletlen is. Egy pillantás nem jelent szerelmet. Ezt csak a te korodban gondolják az emberek.

Légyszi öltözködj rendesen, mert kihívóan öltözködni prosztó dolog. Pláne egy suliban.

2019. jún. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ránézett. Férfiból van. Azok szoktak ilyet csinálni. Szeretik a szépet. Én a helyedben egyetlen pillantásba nem olvasnék bele semmit.
2019. jún. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Minden férfi megnézi minden nő mellét minimum egyszer. Ne álmodozz, nem jelent semmit.
2019. jún. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!