Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez nem nevetséges?

Szerintetek ez nem nevetséges?

Figyelt kérdés
Indult egy tanfolyam,és az osztályfőnök (nem tudom ki intézte ezt amúgy..) hozott ajándékba mindenkinek fejenként 1 db kis füzetet, meg egy tollat. :D Legalább akkor egy nagy alakú füzetet kaptunk volna. Ez csak szerintem nevetséges? :D Mintha azt akarták volna ezzel üzenni,hogy "odab*szunk valamit azt örüljél, de minél kisebbet, hogy ne kelljen sokat fizetnünk érte". Kinek az ötlete ez egyáltalán? :D
2019. jún. 6. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki a kicsit nem becsüli...

De most komolyan. Nem lettek volna kötelesek. Mégis szántak rá valamennyit, inkább gesztus értékkel. És te telibe lenézed? Neked se adnék semmit szívesen, az tuti.

De biztos én vagyok a bolond, hogy ha bármit is kapok _ingyen_, akkor annak őszintén örülök. Legyen az akár csak egy 20ftos gagyi toll.

2019. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó oké ne támadj le. Akkor nem szóltam. Lehet én vagyok túl "sértődékeny" :)
2019. jún. 6. 20:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom sajat penzen vette nektek es fejenket... En orulnek ha kapnek valamit mastol ingyen inkabb tedd azt Te is:) 24/F
2019. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is jó, hogy adtak valamit. Gondolom elég a kis füzet is
2019. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég bunkó vagy, azt ám a saját zsebéből fizette a tanárod.

Nagyon kedves ofőtök van, hogy gondolt rátok, bár ilyen hálátlan embereknek talán kár volt.

A nevetséges a te reakciód.

18/L

2019. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én örültem volna neki. Valszeg ha írsz még akkor se fog betelni, iskolán kívüli tanfolyamon én is ilyenekbe jegyzeteltem.
2019. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de gondolom tanulni vagytok ott, nem ajándékokat bezsebelni...Még ennyit SE kellett volna adnia. Ez gondolom pusztán egy kedves gesztus volt, amit a normális emberek megköszönnek, nem háborognak miatta...

Amúgy meg képzeld el, én 2 db 1-1 éves okj-n tanultam és egyik esetben sem mi kaptunk ajándékocskákat, hanem nekünk kellett osztálypénzből vennünk nyomtatópapírt, írólapot, mm-papírt, papírtörlőt, krétát, stb., hogy legyen mire dogát iratniuk a tanároknak, ill. legyen mit használni gyakorlaton/elméleti órán...Ja és most dobni fogsz még egy hátast: MI vettünk az ofőnknek meg a tanárainknak, ill. a vizsgabizottságnak apróbb ajándékokat, amiket év végén odaadtunk nekik, nem pedig fordítva..

Hol élsz te, most komolyan?...

21l

2019. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez kedves dolog. Már csak azért is, mert sokan elfelejtenek papírt, tollat hozni az első órára, és a sok tudnivalót így fel lehet jegyezni. Mellesleg azért kicsi a füzet, mert úgy gondolják, nem lesz annyi írnivaló, csak épp a fontosak.

Hát ilyen a magyar átlagember, semminek nem tud örülni.

2019. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te vagy nevetséges.

Ennyit se érdemelsz.

2019. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele; ha nagy füzetet vett volna, akkor a kérdés az lenne, hogy egy nagy füzetett vett, amiből meg amúgy is van hatszáz a diákoknak meg nem is egy nagy kiadás; nem nevetséges, hogy ilyen smucig.


A szándék itt a lényeg, ahogy írták feljebb is.

2019. jún. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!