Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár fotózgatja a lányokat....

Tanár fotózgatja a lányokat. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Osztálykiránduláson voltunk, és eddig is észrevettük de a kísérőtanár folyton fotózgatja a lányokat hátulról. Az egyik fiú hazafelé elöl ült, és hallotta hogy az ofő és a másik tanár arról beszélt hogy küldjék át egymásnak a képeket a "csajokról". Azt nem lehet mondani, hogy úgy öltöznek a lányok hogy 'megérdemeljük' (hozzáteszem akármiben vagyunk semmi joga ehez). Egy lány van, akinek állandóan kint a p*csája, de mindenki más normálisan öltözik. Mit kéne tenni? Igazgatóhoz nem akarunk fordulni, mivel ezzel az ofővel van még 2 évünk és nem akarjuk hogy kicsesszen velünk. Eddig imádtuk az ofőnket nemtudjuk ezt mire vélni. 50 éves. Tavaly direkt hátramentünk a lányokkal a lépcsőn hogy ne legyenek mögöttünk, de odajöttek és hátulról fotóztak.
2019. jún. 9. 10:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Szóljatok a szüleiteknek
2019. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Pedig szólnotok kéne az igazgatónak, mert az ilyet ki kell rúgni.
2019. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Feljelentés.
2019. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Én azért ezzel óvatosan bánnék, egyáltalán nem olyan biztos, hogy tényleg az a helyzet, amit gondoltok...

Én is voltam kísérőtanár osztálykiránduláson, én is fotóztam a diákokat, és egészen biztos, hogy van olyan kép, amin néhányan hátulról látszanak. (Pl. túrán előttem haladtak). Emellett mi is megbeszéltük a kollégámmal, hogy átküldjük egymásnak az elkészült képeket, még az is lehet, hogy olyan is elhangzott, hogy xy-ról, vagy egy konkrét csoportról szeretnénk, mert az különösen jól sikerült és nekünk nem volt meg ugyanaz a beállítás.

Kontextusból kiragadva nagyon könnyű belelátni dolgokat...

Persze az is lehet, hogy igazatok van. Ezt csak a képek ismeretében lehetne eldönteni.

(Megjegyzem, mi feltöltöttük az elkészült képeket egy drive-ra - csak a homályosakat töröltük ki - és senkinek nem volt ellene semmilyen kivetnivalója.)

2019. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Bizonyíték nélkül nehéz bármit is tenni.
2019. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%
rendőrségi bejelentés - nem kell semmit bizonyítanod, hivatalból végigcsinálják az ügyet
2019. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4%

Oké... feljelented a saját tanárodat, az iskoládat rossz hírbe hozva. Szerinted mennyire fognak ezután szeretni, még ha igaznak is bizonyul a dolog?


A rendőrség nyomoz, tök jó. Figyelembe tudja venni a gyerekek nyilatkozatát, amit vagy elhisz, vagy nem, hanjó sokan vannak, akkor igen. A tanár tagadni fog, a másik tanár is, a képek vagy meglesznek vagy nem...


Ezt elsősorban házon belül kellene elintézni, majd ha az sem megy, akkor utána, talán esetleg rendőrség.

2019. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A tanárnak szóltatok, hogy nem szeretnétek, ha készülne rólatok fotó?
2019. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem szólunk, mert felesleges(lesz*rja)hanem ha észrevesszük arrébb futunk. És nehéz azt félre érteni, hogy "küld át a képeket a csajokról". Az egyik helyen ahol ettünk, a pincér lányt is fotózták.
2019. jún. 9. 15:12
 10/17 anonim ***** válasza:
Szóljatok a szüleiteknek aztán a szüleitek közösen menjenek az igazgatóhoz.
2019. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!