Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez árulkodásnak számítana?

Ez árulkodásnak számítana?

Figyelt kérdés
PL: Lillának a hajába ragadt a slime az iskolában, mert atilla dobálózott vele.Lilla hajából sikerült a slime-ot kiszedni. Ha ezt elmondom egy tanárnak én mint szemtanu akkor az árulkodásnak számít vagy sem?

2019. jún. 13. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annak.
2019. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Annak. De minek akarod elmondani? Mi ebben az érdekes?
2019. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Ha Lilla hajából nem lehetett kiszedni, akkor is árulkodás.


Az árulkodás nem mindig negatív, ha ezzel a tanárokat vagy a sértett felet segíted.


Ha Lilla hajából kijött a trutyi, Közte és Attila közt szent a béke, akkor felesleges árulkodni.


Ha Lilla hajából kijött a trutyi, de Attila nem bánta meg, amit tett, fenyegetőzik, érdemes egy felnőttet bevonni, aki Lillát segíti, védi - ha ő nem mer szólji.

2019. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

Egyszer pl a barátnőmmel kint voltunk suliudvaron 2004/2005 környékén. Egyszerre észrevettem, hogy barátnőm keze tiszta seb. Rákérdeztem, mi történt, mire mondta, pengével vagdossa magát.


Szünet végén szóltam az ofőmnek, aki odahívta az ő ofőjét és elmondtam nekik..


Ez is árulkodás, de nem negatív; elvégre a célom az volt, hogy megkapja a lány a segíts3get, amit 14 évesen én tapasztalatlanul nem adhattam meg neki.

2019. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!