Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan illeszkedjek majd be a...

Hogyan illeszkedjek majd be a kozepsuliba?

Figyelt kérdés
Nagyon visszahuzodo es csendes lany vagyok :/ Esetleg tudnátok adni tippeket hogy majd miket csinaljak? Mert az az igazság hogy altalanos iskolaba nem igazan volt sok baratnom a csondessegem miatt:(
2019. jún. 16. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam általánosban, gimiben jobb lett. Ha van valaki, aki szimpatikus számodra, akkor próbálj beszélgetni vele. Nehéz lesz, de szép lassan te is ellazulsz majd.
2019. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most végeztem a kilencedikkel. Hasonló voltam mint te visszahuzodo csendes, de ez gimiben megváltozott. Az én osztályom csinált messenger csoportot már májusban, de én nem voltam benne mert nem találtak meg, tehát gyakorlatilag senkit nem ismertem. Azt ajánlom h a gólyataborba ( nálunk golyanap volt) mindenképpen menj el mert az is már egy első benyomás h elmész vagy sz@rsz az egészre. Nekem nagyon tetszett a golyanap akkor szereztem barátokat meg padtársat. Próbálj meg odamenni több emberhez és beszélgetni velük első találkozásnal csak általános témákról beszéltek pl melyik suliból jött stb. Aztán meglatod h alakulni fognak a kapcsolatok mármint lehet h x már nem lesz joba y-al pár hónap múlva. Először úgyis mindenki meg lesz szeppenve nem csak te

Szerintem a tesi órákon is lehet ismerkedni pl csapatjatekoknal.

Egyelőre ennyit írok ha van kérdésed nyugodtan írhatsz.

2019. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen nektek! :) Meg egy kerdesem lenne: Mi van ha kikozositenek? :/ Mert nem nagyon sminkelem magam meg ilyenek es eleg vekony is vagyok... Ezekert ugye nem fognak kikozositeni? :(
2019. jún. 16. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit; padtárssal beszélgess, .
2019. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!