Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit jelent ha év...

Szerintetek mit jelent ha év végén az egyik tanárom megjegyezte hogy sokat hiányzok mostanában, és hogy jobb lenne ha az egyik fiú hiányozna inkább helyettem?

Figyelt kérdés
2019. jún. 17. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy tévedek, de szerintem azt, hogy sokat hiányzol mostanában és jobb lenne, ha az egyik fiú hiányozna inkább helyetted.
2019. jún. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon eredeti.
2019. jún. 17. 16:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Az,hogy te jó tanuló vagy.
2019. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as vagyok a tantargyabol
2019. jún. 17. 17:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Te lány vagy? Mert akk esetleg jelentheti, h egy begyöpösödött, soviniszta hozzáállású tanár, aki szerint a fiúknak a “génjeiben van” a “rosszaság” (még véletlenül sem a megengedőbb nevelés következménye), ezért nekik szabad, neked meg nem, mer’ a lányoknak “jókislánynak” kell lennie, akik nem engedhetnek meg maguknak semmiféle “kilengést”.
2019. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt hogy tanár létére nem tudja mit kezdjen a tanítványai kb. felével (fiúkkal) (ez az ő szégyene is) és szívesebben tanítana téged.


Az 5-ös válaszoló meg csak csűri-csavarja a történetet hogy téged a "soviniszta" tanár áldozataként tüntessen fel. Ha tanárnőről írtál volna máris azt írná hogy milyen igaza van...

2019. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem az osszes fiura mondta ezt. Csak poeonosan. megjegyezte hogy jobb lenne ha inkabb o hianyozna sokat helyettemm
2019. jún. 17. 19:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Ah, semmi különöset a részedre. Csak annyi, hogy neked jobb a magatartásod, esetleg érdeklődőbb is vagy a tantárgy iránt. A megnevezett fiú meg valószínű jobban megakasztja a tanóra folyását.
2019. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6 Fhasse gondolta, h ezt külön ki kell emelni, de tessék, csak neked: természetesen női tanárra is értettem a válaszom, mellesleg általában pont az idősebb, női tanárok nyomják leglátványosabban az ilyesfajta megkülönböztetést. Így már emészthető?


Am kérdező, én azt hittem, h csak úgy általánosságban bármelyik fiú hiányozzon inkább, ha konkrét személyről van szó, akkor inkább a utolsó válasz a nyerő.

2019. jún. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!