Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiúk, miért jó ezt csinálni?...

Fiúk, miért jó ezt csinálni? Miért csinálhatják? Én mit tudok tenni, hogy abbahagyják?

Figyelt kérdés

Van pár fiú oszt.tarsam, akik valamiért kitaláltak kb 2 éve, hogy milyen jó poen viccelődni a nevemmel (akit konkretan érdekel, hogy hogyan, az írjon privatot és megosztom vele 🙂 ), ami engem viszont magyon zavar és rosszul esik.

Ez biztos látszik rajtam és ezért valószínűleg meg viccesebbnek tartják tovább folytatni...


És emellett az is olyan vicces nekik, hogy van barátom.

Ezt úgy ertem, hogy mindig olyan gúnyosan kérdezik, hogy “naa XY (én nevem) mi van a pasiddal?”

És nem ertem, hogy miért csináljak ezt. Más oszt.tarsamnak is van barátja, vele nem csináljak ezt...

Pedig az én barátom se extra, ezt most úgy ertem, hogy nem börtönből szabadult, nem drogozik vagy bármi, ami annyira nem mindennapi lenne, ilyen szempontból egy teljesen átlagos ember és a kinézete se szokatlan, nincs széttetovalva (mielőtt valaki felreertene, semmi bajom az ilyen emberekkel, csak ez kicsit eltér az átlagtól, ezért említettem meg) vagy hasonló.

Mondjuk szerintem ez ellenem irányul, bárki lenne a barátom ugyanez lenne a helyzet.


És nem ertem, hogy ez most miért jó nekik?

Fiúk, aki csinált már ilyet, miért? Miért volt jó érzés?


[ jelenleg azért merült fel a kérdés, mert kb 1 hete volt a bankettes kajalas egy étteremben és oda este a barátom jött ertem kocsival. Az oszt.tarsaim kint álltak a hely előtt és amikor kijöttem, megint mondtak azt a nevemmel kapcsolatos ‘viccet’ és barátomat alig tudtam visszafogni, hogy hagyja őket, inkább menjünk haza (nem verekedni, hanem beszélgetni akart, csak oszt.tarsaim már elég részegek voltak és nem akartam megkockáztatni, hogy valami történik). És nagyon utálom, hogy attól kell kb ‘tartanom’, hogy mikor futunk össze valamelyik idiotaval vasarlas közben vagy mit fognak mondani mondjuk ilyen helyzetben, ami most volt. Amikor jöttem kifelé az étteremből, már akkor is abban paráztam és reménykedtem, hogy barátom nem az etterem előtt állt meg, hanem kicsit arrébb és elkerüljük ezt a szitut...]



Bocsi, kicsit hosszú lett

De nagyon köszönöm annak, aki elolvassa és érdemben megpróbál válaszolni 🙂



2019. jún. 20. 09:55
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia. Kisfiukról van szó.. Egy felnőtt érett férfi nem viccelődik ilyeneken, sajnos az éretlen kisfiúk ilyenek. Nem kell foglalkozni vele majd ha nagyobb és érettebb lesz rájön hogy ez annyira nem is vicces. Vagy elengeded a füled mellett vagy ramosolyogsz és ennyi. Érettebbnek gondolok jóval náluk. Ne akadj fent ilyenen a párod ha esetleg össze futna velük pedig nem gondolom hogy bármi baj lenne. Ő egy érett férfi. Rafognak jönni erre a kis taknyosok is és össze húzzák majd magukat! Be lesznek tojva
2019. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Azért csinálják, mert látják rajtad, hogy fennakadsz a dolgon. Ha leosztanál nekik egy pofont, akkor látnák, hogy nem félsz tőlük, és hogy mekkora csírák.

Az elején még azt hittem általános iskolás kis hülye gyerekek, de ha bankett, az azt jelenti, hogy már lassan felnőttek. Szánalmas.

2019. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos 18-19 éves fiúkrol beszélünk, nem általános iskolasokrol...

És tudom, hogy szánalmas, én is így gondolom és némelyik 5 éves érettebb náluk...


És sajnos én is erre jutottam, hogy azért csináljak, mert látják rajtam, hogy nem tetszik, de egyszerűen nem tudok mit csinálni vagy nem tudom, hogy hogy ‘mutassam azt’, hogy nem akadok fenn ezen és nem érdekel. Olyan már volt, hogy amikor az osztályban így szóltak hozzam (mert valamit akartak), akkor direkt nem néztem oda és amikor a padtársam szólt, hogy valamit akartam, akkor is mondtam, hogy “jó, de ameddig nem szólnak, nem érdekel” és nem is néztem hatra rájuk, de ez se segített sajnos


Barátom papíron csak 1-2 évvel idősebb náluk és sajnos ( legalábbis most sajnos) ha rólam van szó, mármint engem bántanak vagy bármi, akkor nagyon könnyen felkapja a vizet és meg szeretne védeni. Jelen esetben főleg azért, mert tudja, hogy engem zavar ez a beszólogatas es hogy ez nem egyszeri eset

2019. jún. 20. 10:23
 4/7 anonim ***** válasza:

testben 18-19, fejben viszont még csak 13-14 évesek

majd kinövik jó esetben

2019. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a nevemen 40-50 éves emberek is jókat szoktak röhögcsélni, poénkodni.

Az agyhalált nem lehet kinőni sajnos...


Próbálj minimum kapcsolatra szorítkozni az ilyen gyökerekkel, és keress normális embereket magad mellé. Jelenleg az emberiség tudása kevés ahhoz, hogy debileknek agyat ültessünk be, szóval megváltoztatni nem lehet őket, csak elkerülni.

2019. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bunkok voltak.

Ha latjak rajtad, hogy hatassal van rad a gunyolodasuk, csak folytatni fogjak.

Ha jol ertem, most erettsegiztek. Akkor tobbet ugysem fogod oket latni, ugyhogy ez veget er.

2019. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha jól értelmezem, megvolt a bankett. A következő öt évben nem nagyon fogsz találkozni velük. De javaslom, az ötéves érettségi találkozón oszd ki őket jó alaposan. Persze gúnyosan, hogy égjenek, pl. "Emlékeztek, hogy milyen éretlen kis p.sisek voltatok, hogy folyton a nevemen gúnyolódtatok? Szerencsére már nem zavar, sőt, büszke vagyok a nevemre, de a mai napig elkap a nevetés, ha arra gondolok, hogy lehet, hogy még azóta is azon a kis primitív szinten vagytok."
2019. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!