Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gimnazista diákok, nektek...

Gimnazista diákok, nektek melyek a kedvenc tantárgyaitok és melyiket utáljátok a legjobban? Miért?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem.


Nekem az angol a kedvenc tantárgyam, imádom, jó vagyok belőle és a tanárt is nagyon szeretem.

Ezen kívül szeretem: magyar, töri, spanyol, német (mint nyelv, nem a kedvencem, de az órákon igen és a tanár is rendes)


elmegy kategória: biológia, infó, tesi


Amit utálok: fizika, kémia, matek, föci


2019. jún. 21. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
A gimiben az irodalmat, az angolt és az olaszt szerettem, a matekot, fizikát utáltam.
2019. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem az irodalmat, az angolt, és a franciát. A töriben is van olyab rész ami érdekes, szóval az "inkább szeretem mint nem" kategória.

Utálom a matekot, fizikát, kémiát, mert nagyon rossz vagyok benne, és nem is érdekelnek.

Elmegy a biosz, földrajz, tesi(sportolok, de nincs kedvem heti 5x,főleg ha előző este edzésem van, és másnap első órában tesi)

2019. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvencem az angol és a töri.


A magyart pedig igazából én szeretem/szerettem, de a tanárunk borzalmas. Unalmasak az órák, és nem csinálunk soha semmit.


Amit utálok, az a kémia és a fizika. A tanárunk nagyon rossz, nem tud magyarázni, meg nem is valami jó fej.


A többi tantárgy úgy ahogy, de elmegy.

2019. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedvencek: matek, fizika

Utálom: magyar, biológia


Üdv! Egy apáczais matek fizika tagozatos.

2019. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én már leérettségiztem, de anno a matek, kémia, fizika, biosz, német, vegyipari alapismeretek (szakmai tárgy) voltak a kedvenc tantárgyaim.

Gyűlöltem a törit, magyart, földrajzot, tesit, rajzot.

2019. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a matekot, a fizikát és a kémiát. Elmegy kategóriában nekem a biosz, az angol és a magyar van. Amiket utálok, azok pedig a töri, föci (csak a tanár miatt utálom ezeket). Amiket nem említettem, azokat szeretem, de nem kiemelkedően.
2019. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szeretem a törit, latint, magyart.

A matekot utálom a legjobban.

2019. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Kedvencek:matek, angol, fizika, biológia

Elmegy:irodalom, tesi, kémia

Utálom:történelem, nyelvtan, informatika (igazából a tanár borzalmas, így csak az órákat utálja mindenki, magával az informatikával nincs bajom), rajz, földrajz

2019. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amit szeretek: Angol,matek,biosz,töri

Amit nagyon nem: fizika, kémia, német


Most megyek 11.-be

2019. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ez ember függő gimnáziumban már lehet választani melyik tantárgyak érdekelnek melyikeket szeretnéd tovább vinni én pl szeretem a matekot és a fizikát de a nyelvtant és a különféle nyelveket nem tudom megtanulni ezért ezeket már annyira nem szeretem.
2019. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!