Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elhívott fagyizni az egyik...

Elhívott fagyizni az egyik tanárom! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok persze ő is nő!

Az a baj hogy más előtt nem merek enni, de megbántani se szeretném! Mit tudnék ki találni?

Ha azt mondom,hogy lázas vagyok és nem kívánok semmit? Vagy mit mondjak?


2019. jún. 24. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Mond, hogy nem szereted a fagyit.
2019. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
És ha inkább egy üdítőre ülnétek be valahova?
2019. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Igen, ajanld fel, hogy kavezni menjetek vagy inkabb valami uditot inni. Ez nagyon jo otlet!

Azt is megmondhatod neki, hogy nem mersz masok elott enni. Szerintem jol esne neki, hogy oszinte vagy vele, lenyegeben tudsz benne bizni.:)

2019. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Mi célból hív el egy tanár egy diákot kettesbe fagyizni? Ez kissé szokatlan.
2019. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is fura, főleg hogy nyár van. Tartjátok a kapcsolatot? Minek?
2019. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha más előtt nem mersz enni, akkor szüleiddel közösen keressetek egy pszichiátert!
2019. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

6. Amire te gondolsz, az a pszichológus..

Amúgy szerintem fura lenne, ha azt mondanád, hogy lázas vagy, mármint akkor a helyében megkérdőjelezném, hogy egyáltalán minek jöttél el lázasan..Inkább mondd azt, hogy fáj a torkod. Bár a legjobb az lenne, ha ennél egy fagyit, nekem is nehezemre eszik olyanok előtt ennem, akikkel nem vagyok nagyon közeli viszonyban, de egy pár alkalom után elmúlik. Lehet, a nyár során többször is elhív fagyizni/inni valamit és szeptemberre már simán benyomnál előtte egy nagy hamburgert is :D

2019. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek!

Jóban vagyunk a tanárnővel és sokszor összefutunk de ez lesz az első olyan hogy elmegyünk valahova.

2019. jún. 25. 08:01
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
"Én most annyira nem kívánom a fagyit. Inkűbb egy üdítőt iszok helyette".
2019. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az "együnk egy fagyit", "igyunk meg egy kávét" típusú meghívások nem azt jelentik, hogy csak ezt szabad enni. Csak annyit, hogy üljünk be valahová és rendeljünk valamit, beszélgessünk. (hacsak nem fagyisbódéról van szó, ahol elvitelre veszel és sétálva elnyalod :D )
2019. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!