Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha kiközösítenek a...

Mit tegyek ha kiközösítenek a suliba?

Figyelt kérdés
Van 1 barátnőm, de csak ő van. Ha ő nem jön suliba akkor egész nap egyedül vagyok és senki nem szól hozzám :(

2019. jún. 30. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Élvezd a nyári szünetet, amíg teheted!
2019. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Nyár van. Állj már le!
2019. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És te szólsz hozzájuk? Te is megteheted a kezdő lépést. Nem csak akkor, ha nincs ott a barátnőd, hanem máskor is.

Az, hogy nem kezdemémyeznek feléd, még nem kiközösítés, lehet azért is, mert megvannak alapból a klikkek és egyéb esetben sem beszélgettek velük. Kiközösítés akkor van, ha szándékosan ezzel "terrorizálnak", tehát soha semmit nem szólnak hozzád, ha kérdezeé, direkt nem válaszolnak rá, vagy kifejezetten ellenségesen viselkednek veled,akár egyéb megnyilvánulásokkal is.

2019. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Addig örülj amig nem bastatnak.
2019. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
De am messze vsn még az ösz. Élvezd a nyarat. Felnöttként màr soha nem lesz ennyi szabadsàgod. Egyebkent a munkahelyeken sem lesz jobb. Söt.
2019. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megnêzed ki azokott még efyedül lenni, ahhoz odamész valami random dologgal. Pl szereti a trónok harcát, akkor odamész, hogy most lezdted el nézni és nem érted az elején, hogy... valami. Amikor magyarázza, akkor meg elmondod, hogy amúgy nagyon tetszik, mert... aztán beszélgettek.


Nagyon ne próbáld meg ráerőszakolni magad senkire, mert azt cikinek fogják fel. Tehát, ha nem akarja a társaságod, hagyd. Különben Te is lehetsz célpont.


Az én sztorimban egy lányt kiközösítettek és elkwzdtem vele barátkozni, mert egy f...ság miatt haragudtak meg rá. Emiatt engem is támadtak, de nem érdekelt.


Egy év után megbocsátottak neki és a lány úgy megörült ennek, hogy magamra hagyott, sőt, jól kibeszélt a többieknek engem.


Így megértem milyen az, amikor csak egy barátnője van valakinek.


Persze most élvezd a nyarat, ez ráér szeptemberben.

2019. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek🙂 ez nem pont a nyári szünetre vonatkozik csak szerettem volna tanácsot kérni hogy hogyan kezdjem a sulit szeptemberben
2019. júl. 2. 19:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Az évfolyamról nem tudsz valahogy barátokat, ismerősöket szerezni?

Egyébként pedig most tényleg ne ezzel foglalkozz! Egy nyár alatt tényleg annyit tud változni mindenki, emlékszem nálunk anno volt olyan, akire alig lehetett ráismerni, annyit komolyodott. Most a szünet van itt, a pihenés ideje, nehogy elrontsd már azzal, hogy “mi lesz szeptemberben”. E n j o y y o u r s u m m e r ! 😊

2019. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!