Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Amikor tesiórán fociztatok...

Amikor tesiórán fociztatok vagy kosaraztatok, téged zavart az, ha a vesztes csapatban voltál?

Figyelt kérdés
2019. júl. 8. 07:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem totál hidegen hagyott a dolog.
2019. júl. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Engem is, de voltak olyan idióták, akik itt élték ki magukat és nagyon komolyan vették. Aztán egy másik nap meg a győztes csapatban voltak. Hát nem teljesen mindegy? Nem tétre megy a dolog!
2019. júl. 8. 07:51
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelt nagyon utàltam kosàrlabdàt, focit meg mindent. Nem is nagyon csinàltam semmit. Nem nekem való.
2019. júl. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazàból magàt az egész tesióràt is úgy utàltam mint a szrtxd
2019. júl. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, inkább az idegesített mikor néhány fogykos osztálytársam, idegbeteg módjára ordibált meg agresszívvé vált "játék" közben, mintha valami súlya is lett volna...

Csak azt a hülye tesiórát ütöttük el vele nem VB-volt :D


Am én is utáltam a tesit.

2019. júl. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Haverokkal külön imádtam kosarazni de amikor tesi órán játszottunk a legtöbb osztálytársam az elmebeteg tanárral együtt úgy viselkedett, mintha élet-halál harc lenne... Ütötték, vágták egymást a többiek rendszeres volt az orrvérzés és egyéb sérülés. Ha valamit rosszul csináltál úgy leordította a fejedet a tanár meg elhordott mindenféle életképtelen sz*arnak, hogy egy életre elment az ember kedve mindentől... Gyűlöltem a tesi órákat pedig szerettem sportolni, mozogni igaz nem voltam olyan hű de ügyes mindenben de több társammal egyetemben olyan önbizalomhiányban szenvedtünk, hogy hiába voltunk jók valamiben így is rontottunk mert annyira stresszeltünk, hogy megint meg leszünk alázva... Aztam később már nem is tesiztünk szereztünk papírt és eljartunk máshova sportolni.
2019. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Utáltam. Amúgy se szeretem az ilyen játékokat, de mindig együtt játszottunk a fiúkkal és volt egy 3 ember aki mindig bedurvult de olyan szinten hogy én a terem másik felébe szaladtam inkább mint hogy cselezgessek. Volt ilyen kidobós játékunk azt még jobban élvezték amikor szinte az összes lány tiszta lila folt lett másnapra.
2019. júl. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én azért nem szerettem, mert elég kétbalkezes/kétballábas vagyok, és jó párszor megkaptam, hogy mert miattam veszítettünk (akkor is, ha nem volt igaz).
2019. júl. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én sport tagozatos voltam. Mi az ilyeneket végig röhögtük:D
2019. júl. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%

Engem nem, de ez a jelenség már kiskortól jelen van egyeseknél.


Kiskoromban volt egyetlen egy példa, amikor ügyességi játékot játszottunk. Úgy választottak csapatot, hogy beálltunk egy sorba és az egyik gyerek ment jobbra, az őt követő balra, aztán az utána jövő jobbra és így tovább.


Így alakult, hogy az egyik csapatba a bénák, a másikba a nagyon ügyesek kerültek.


Aki előttem állt egy nagyon ügyes lány volt és nem akart a bénák közé kerülni, így sunyiban beállt mögém a sorban, hogy ő majd a győztes csapatban legyen. Engem nem zavart, mert én is béna voltam.


Nagyobb korban inkább már az volt a jellemző, hogy azt nem szerették, ha egy nagyon béna (esetemben én) kerül a csapatukba, mert hátráltatja a csapatot. Ez általában egy hatalmas hisztit generált (Nem ér, hogy a béna hozzánk került... semmit sem tud megcsinálni, mert egy béna... ez hátrány nekünk és igazságtalan... stb), aminek köszönhetően én már testnevelés óra elején rosszul éreztem magam.


A tanár ilyenkor még odafigyelt és szólogatott a gyerekeknek, hogy ezt hagyják el (ez volt felsőtagozat).


Gimnáziumban már úgy működött, hogy senki se hisztizett, hogy ki került a csapatába, szépen eljátszottunk, de mindig akadt 2-3 lány, aki beleélte magát a játékba és, ha nem kaptad el a labdát kosárlabdánál, vagy röpinél nem ütötted vissza, elkezdett ordítani. Ez élvezhetetlenné tete a játékot és egyfajta dühöt váltott ki belőlük, ha emiatt vesztettünk - ami az öltözőbe érve már el is múlt... De magát a játékot nem tette élvezetessé, hogy gyűlöltem, hogy ott ordítottak velem; a tanáűr itt már nem sólt rájuk - izgatott volt a játékot ézve, a padon ült, izgalmában a lábát rázta és rágta a körmeit, higy ki nyer.


Ezek a gyerekek általában azt csinálták, hogy üvöltötték az ellenfélnek, hogy "Ne üsd neki a labdát!" vcgy, ha jött felém a labda és nyúltam, hogy elkapom agy elütöm, beohantak elém, hogy majd ők, mert én béna vagyok.


Egyetemen meg örültem, hogy nem köteleznek arra, amit nem szeretek. Tollaslabdáztam; ott egy fiú volt, aki halálosan komolyan vette, utáltam is vele lenni négyesben, mert morgott, ha nem ütöttem jót és volt, hogy elterelte a figyelmemet azzal, hogy, amikor lendítettem az ütőt akkor oidaszólt, hogy "Ne rontsd el".

2019. júl. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!