Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolában szokásos hogy a...

Iskolában szokásos hogy a tanárokat nyáron berendelik 2 szerdára „ügyeletbe“? Vagy ez csak egy helyi elmebaj?

Figyelt kérdés

Iskolában ugye a tanárok nyáron 2 hónapot szabin vannak, lényegében júl végétől aug 25-ig nem mennek, akkor mennek először pótvizsgáztatni. Ez a szokásos így van Noé óta.


Itt ahol én vagyok is kb ez megy, de megspékelik azzal hogy nyáron ki kell választani két szerdát amikor be kell menni „ügyeletbe“.

Ez annyit jelent hogy 8-14h ott kell lenni nyáron a suliban a tanároknak is, 2x egy nyáron.

Csinálni a világon semmit se kell nem is lehet, tombol a nyár, naplók lezárva diák sehol, feladat semmi. De ott kell ülni.

Nem arról van szó hogy én(mi) ebbe belehalok, csak kérdés : ez más sulikban is így van? vagy ez csak egy helyi elmebaj?


Nem a két napról van szó, hanem arról hogy totál felesleges. Bemegyünk, cigi kávé pletyi hazamegyünk. Csinálni azt semmit persze mit is csinálnánk nyáron egy suliban tanárként.


megkérdeztem néhány másutt tanító tanár ismerősömet csak a fejüket fogták náluk ilyen nincs soha nem is hallottak róla.


2019. júl. 15. 11:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Mindenhol van ügyelet meg napközis tábor
2019. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

ügyelet az van!! Erre van az iskolatitkár!


Sorry de ismerőseim úgy vannak hogy jún vége záró, és aug 25-ig a pótvizsgáig a környékre nem mennek.


Tábor meg hol van hol nincs. Itt pl tábor nincs és soha nem is volt.

2019. júl. 15. 12:00
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Az összes iskolában így van, amit ismerek. Amúgy 25 eve, amikor én jártam oda szinten ez volt.
2019. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Ez az a balàzska??😂😂😂
2019. júl. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
Ez a Balázska tanár úr, aki amúgy szeptember elsején lépne tovább.
2019. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem, csak az alapítványi iskolákban, esetleg az egyháziakban.
2019. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%

Én tanár szeretnék lenni (remélem diszkalkuliásként felvesznek törire) én naagyon élvezném azt a két napot, sőt beválalnék többet. :)) imádok iskolába lenni.


21/F

2019. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Na mindegy ha így van hát így van, de azért a betegállomány csodákra képes. Tavaly benn voltam a semmire, a legyeket számoltam, idén be nem megyek. Majd betegállomány és kész.
2019. júl. 15. 12:25
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk nincs ilyen, viszont aug. 21-től már kezdünk dolgozni. Régen volt tábor (mindig más iskola tanárainak volt kötelező, x évenkénti váltásban), most már önkéntes alapon működik, akinek plusz pénzre van szüksége, az vállalja be).

Amúgy két napot kibírnék beszélgetéssel. :)

2019. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

Ahol dolgozom, ott minden tanárra 3 és fél ügyeleti nap jut a nyári szünetben. Ebben az iskolában van most a városi összevont napközi is.


Van, aki letudta egyben ezt a pár napot, van aki beosztotta. Augusztus 21-től amúgy is jön már mindenki (értekezletek, pótvizsgák stb.).


Mindenhol máshogy van.

2019. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!