Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tizedikesek! Ti milyen faktot...

Tizedikesek! Ti milyen faktot választottatok és milyen irányba akartok továbbtanulni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 18. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kettőt lehetett felvenni:

- történelem: emelt töri érettségit szeretnék tenni.

- angol C2-es képzés: még idén szeretnék felsőfokú vizsgát letenni.


A továbbtanulás még kérdéses, valószínűleg a turizmus felé megyek majd.

2019. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Amikor jött a fakt választás először biosz-kémiát akartam (hogy szülészorvos legyek), de anyám lebeszélt róla, mert azt álmodta nekem, hogy tanár leszek.


Akkor angol-törit választottam, de, mivel angol nyelvi osztály voltunk, mondta a tanár, higy nekünk nincs angol fakt.


Szóval maradt a töri.


Ez volt mér bő 10 éve.

2019. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Idén választottam, biosz olaszt, olaszt nyelvvizsgs miatt, mert abból is szeretnék egy B2eset. Emellett beírtam a kémiát és az infót is :D meg fogok dögleni, de 4et írtam be, és habár ez az utolső kettő amolyan "ha az első kettő nem indul akkor ez" opció volt, de beszéltem a tanárokkal és bejárhatok majd azokra is. Eddigi terveim szerint biosz szakra megyek majd, jól fog jönni a kémia, illetve az infó se lehet majd olyan haszontalan, mert asszem van olyan mesterszak, ami olyan irányú.
2019. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az angolt a magyart és a földrajzot választottam.

Az angolt a nyelvvizsga/emelt érettségi miatt

A magyart azért, mert abból jó vagyok, és tudok emeltezni.

A föci meg a választott érettségi tárgyam lesz, mert kb kisujjból meg lesz az 5-ös (persze fogok tanulni, mert nem vagyok egy mindenható, aki készülés nélkül 100%-ot tud😂😅)

Engem, most nézhettek hülyének, de a pedagógusi pálya vonz. Vagy tanár leszek vagy pedig óvónő, majd ahogy 11-12.-ben eldöntöm.

Persze az sem lehetetlen, hogy menetközben megtetszik valami más/nem megyek végül egyetemre, csak csinálok egy OKJ-t, de jelen állásom szerint pedagógia.

17/l

2019. júl. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!