Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tantárgynál, egy kurzusnál...

Egy tantárgynál, egy kurzusnál vagy egy gyakorlantnál a kezdetekben a jobb, ha minden tanuló egyesével bemutatkozik vagy inkább csak az szólal meg a kezdetetktől fogva, aki szeretne?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb?


- Ha megjön a tanár és azt mondja, hogy mutatkozzon be a gyerek és utána szépen mindenki sorban mutatkozzon be?


- Vagy inkább ha a tanár csak 1-2 embert hallgat meg azokat, akiket jelentkeznek?


Azért lennék kíváncsi, mert hallottam valakitől, hogy ő utálta azt, ha körbemennek, mert általában gyomorgörcsben ült amíg rákerült a sor, de azt se szerette, amikor a tanár csak a jelentkezőket szólította fel és a nem jelenkezőket nem beszéltette, mert mindig félt megszólalni magától.


Mi szokott jobb lenni a fenti két opció között? Illetve, ha egyik sem, ilyen alternatíva van?


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2019. júl. 18. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen sosem kellett ilyet! Hála az égnek, tök kellemetlen meg ciki. Felnőttként volt/van benne részem, nagyobb projekt megbeszéléseken, ahol sok a külsős...

Egyik sem jó számomra, amit leírtál.

Kis csoportban úgyis megismerik egymást az emberek, 300at meg felesleges végigkérdezni.

2019. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom, amikor körbe megyünk, és mindenki egyesével... Hideg ráz tőle, a gyomrom meg végig görcsben van. Azt se szeretem, ha úgy szólítanak fel, hogy nem jelentkezem. Ha tudom, jelentkezem, ha nem, akkor nem.

Szerintem az a legjobb, ha azokat szólítod fel és beszélteted, aki jelentkeznek, és nincs ilyen bajuk, a visszahúzódókkal pedig külön, szünetben beszélsz pár szót. Ha mindenki nevét szeretnéd tudni, csináltass velük névtáblákat.

2019. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Fú, én ájulásközeli állapotban vártam, hogy sorra kerüljek, kegyetlen volt.
2019. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!