Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire fogok kitűnni a...

Mennyire fogok kitűnni a tömegből?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy szakmára, de valószínű, hogy mindenki fiatalabb lesz nálam egy két évvel. Friss érettségizettek lesznek 18-19 évesek, én 22 leszek.

Nem fogok nagyon kitünni a többiek közül?

Nem lesz nehezebb beilleszkedni?

Ha megosztod velem a véleményed, tapasztalatodat azt nagyon megköszönöm.



2019. júl. 18. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan. Azért egy 19 meg egy 22 éves között nincs akkora különbség. Mikor én jártam okj-ra, volt pár 18-19 éves, de a többség 20-25 volt, volt pár 30 feletti, de még egy 50-es is.

Egy korosztály vagytok, nem lesz gond a beilleszkedéssel.

2019. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%

19 és 22 éves között nem akkora a különbség. Úgyhogy ránézésre semmiképpen sem lesz ciki. A viselkedésre nem tudok mit írni, mert alapjáraton nem ismerem se őket se Téged. Lehet, hogy túl komoly leszel hozzájuk, lehet tök jól megértitek egymást, de ez személyiségtől függ és nem kortól.


Egyetemen anno 40+-os nő járt hozzánk (akinek korunkbeli gyerekei voltak) - mi meg lehettünk 20 év körüliek. A sem volt ciki.

2019. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!