Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok szólhatnak azért, ha...

Tanárok szólhatnak azért, ha szexisebb fotókat rak ki egy diák fb-re?

Figyelt kérdés

Voltam egy fotózáson, fehérneműs képek készültek, valakik szerint erotikusak. A fotós feltette az oldalára, ez volt a feltétele az ingyen portfóliónak. Többen megosztották suliból és egyik tanár odaposztolt alá, hogy igénytelen, meg szánalmas.

Elfogadom véleményét, de suliban majd szóvá teheti ezt, vagy jelezheti az igazgatónak?



2019. júl. 18. 18:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Az igazgatónak mint magánember természetesen szóvá teheti. Hivatalos retorzió ebből nem lehet hacsak nem történt törvénysértés. Nem hivatalos persze lehet.


Mondjuk ha ingyen bugyit mutogatsz akkor ezzel együtt kell élned.

2019. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
miert ne jelezhetne? az is a dolga, hogy neveljen, nem csak az, hogy osztalyozzon
2019. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha 18 év feletti vagy, akkor a te dolgod.
2019. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
89%
Szerintem semmi köze nincsen hozzá.Persze attól függ hány éves vagy mert azért ha nagyon fiatal mégértem hogy ezen meglepődik (bár azért nem kéne bunkóskodni neki) Szertintem nyári szünet végére elfelejti szóval nem hiszem hogy megemlítené.
2019. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nagyon jó hírű iskolába jártam (15 éve). Egy csajt kirúgtak hasonló dolog miatt, mert rontotta az iskola hírnevét. Nálunk benne volt a házirendben, hogy ameddig az iskola tanulói vagyunk (szünetekben is) az iskolát képviseljük.

Szóvá teheti az iskolában, de kétlem, hogy lenne belőle bármi problémád.

2019. júl. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Semmi köze hozzá, ha elmúltál 18.
2019. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
Tisztaban kell lenned vele, hogy minden suli megszunteti a jogviszonyod, amig ujra be nem mesz a nyari szunet utan. Ha elmultal 16 (jelen esetben 16, igen) akkor hiaba pofazik.. nyugi, nalunk is volt ilyen az iskolaba. Egyreszt.. sebkoze, se buze.. masreszt meno akart lenni csak hogy ilyet megmer csinalni. Harmadreszt o serteget teged es nem te ot. Negyedreszt meg torold amit odairt, mivel megteheted. Ha meg szovahozza meg kell kerdezni tole, hogy mi a problema? Netan irigykedik? 21/f
2019. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%

aki elmult 18, megis iskolaba jar, az meg inkabb alaveti magat a hazirendnek, mint aki meg kiskoru, igy a szulein mulik, hogy hova jar iskolaba

pl. hiaba 18, ha az iskola hazirendje tiltja a dohanyzast, neki is tilos

ha nem tetszik neki, nem kotelezo oda jarnia es kesz

2019. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
18 alatt az ilyen képek készítéséhez szülői engedély szükséges. Az iskola házirendjében amúgy nincs erről valami? Csak mert ha van, akkor az alapján ki is csaphatnak ha amúgy kifejezetten tiltja pl. A képek jók lettek legalább? Csak azért kérdezem mert egy fotós nem készít portfolio-t. A portfolio az adott modell legjobb munkáinak összessége, megmutatja mire képes. Amikor egy fotós "portfolio"-t készít, az nettó átb457ás.
2019. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%
nem hinném hogy bármi problémád lehet belőle, mindenesetre a tanárnak igaza van :)
2019. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!