Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért érzek így?

Miért érzek így?

Figyelt kérdés
Új iskolába fogok járni és rettegek hogy nem fogok tudni beilleszkedni. Bevettek az osztály csoportba messengeren de nem merek beleírni. Az egyik új osztálytársam rám írt hogy össze ismerkedhetnénk de én már akkor majdnem sírva fakadtam amikor csak rám köszönt mert féltem hogy elszúrom és bolondnak fog nézni. Ahogy a beszélgetéseiket nézem egyre jobban rá görcsölök hogy mi lesz velem, mert teljesen különbözök tőlük. Igazából nem értem hogy miért félek ennyire eddig csak néha felmerült bennem hogy majd be kell illeszkedni és nem volt semmi bajom de most hogy már a fél nyár elment bepánikoltam. Miért van ez?
2019. júl. 19. 03:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tulsagosan is raizgulsz. Lekell szarni es nem leszel ennyire paras. Srackent marha nehez lehet ez. Hiaba paras, de ne legyel gyenge es nem leszel celpont. Utana sima ugy 😀
2019. júl. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A parát hagyd el mindenképp;


1. a gyerekek szemében nem lesz vonzó ősszel, hogy odamennek valakihez és az majdnem sírva fakad, össze-vissza makog, pár szavas válaszokat ad, stb. Nem szívesen keresik a társaságát annak, akivel nyögve nyelősek a beszélgetések és akinek a jelenlétében ők is feszengenek. Hidd el, egy-két ilyen incidens, aztán elkönyvelnek furának és onnan nehezebb lesz felmásznod.


2. Magadat stresszeled júliusban feleslegesen. Eljön az ősz és egyszerre csak megérzed, hogy ki se használtad a nyarat.


Most élvezd a nyarat, ne írj az oszi csoportba, ha írnak csak válaszolgass úgy, ahogy másnak szoktál, aztán jön az ősz és majd csak simán válaszolgass azoknak, akik odamennek hozzád, kérdezgess vissza, ennyi.

2019. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj ezen ennyire, én is ilyen vagyok, tapasztalatból mondom, nem jó.

Amúgy ez idővel persze jobb lesz, egyértelmű, hogy most tartasz ettől, hiszen most ez lesz az életedben a központi dolog, az új iskola.

Nem mondom hogy ne foglalkozz vele, mert úgy se fog menni, de legalább kicsit próbáld elengedni a témát. Jönni fog az magától nagyon könnyen és hamar, csak ne lássák rajtad, ne mutasd ki, hogy izgulsz. Próbálj majd természetesen és normálisan viselkedni, beszélgetni, úgy mint otthon.

2019. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!