Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ráírjak vagy inkább ne?

Ráírjak vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Most megyek gimibe és hallottam, hogy a régi osztálytársaim közül rengetegen ráírtak a jövőbeli osztálytársaikra.

Igazból én nem terveztem beszélgetni a jövőbeli osztályommal, csak eszembe jutott, hogy lehet, hogy ők összebarátkoznak már suli előtt én pedig kimaradok ebből. Szerintetek ez mennyire reális? Rájuk írjak? Félek, hogy rájuk írok nyomulósnak fogok tűnni.



2019. júl. 22. 23:27
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem meg írjál rájuk. Nagyon jó ötlet, nem is hallotam ilyesmiről. Biztos nem gondolnak majd nyomulósnak
2019. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj rájuk. Amúgy no para - a gimis barátságok gólyás korotól a végzősig úgy alakulnak át, mint a csuda. Sok esetben, aki kilenecedikben az elválaszhatatlan egynemű lelkitársad az végzős korodban egy vadidegen a terem túloldalán és azzal lógsz együtt, akit gyűlöltél gólyaként.
2019. júl. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm is ezt csinálta anno. :D Össze is spanolt pár emberrel,így könnyebb volt az első napja...is... :D
2019. júl. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenki ezt csinálja, akkor nem nyomulós

Szerintem is írj rájuk

2019. júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én 7 éve voltam gólya. ( Úr isten de rossz volt kimondani, pedig csak 21 vagyok). Én nem írtam rá senkire se rám rám írtak többen vagy ha nem , bejelöltek. Furcsálltam a dolgot de aztán rájöttem, hogy nincs vele semmi baj. Kettővel os nagyon össze barátkoztam, furcsa volt úgy találkozni elsőre,hogy mi már " barik vagyunk". aztán az első kezdett hanyagolni gólya táborban, aztán később rájöttem,hogy egy rohadt k...va. :D. a másikkal évekig bff-ek voltunk aztán rájöttem,hogy egy rohadt... :D most mindkettővel semleges a viszony és nem beszélünk de a sztorit leszámítva, szerintem rairhatsz egy két szimpi emberre, szoktak ilyesmit.
2019. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi ,hogyha nem ír senki rád lehet jobb,ha te írsz, mert tök sz.ar volt annak, aki még senkivel sem beszélt, többen már nagy barátokként találkoztunk elsőre, ők meg csak ott voltak csöndben ,mint a kirekesztettek. bár utána olyan programokat szerveztek persze ,ahol mindenkinek beszélnie kellett mindenkivel, ez volt a lényeg. aztán szépen lassan iskolaidőben mindenki megutát mindenkit ,meg össze vesztek, meg kibeszétek. kész monikasó
2019. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is nyugodtan rájuk írhatsz, én is úgy csináltam 3 éve, vannak akikkel már azóta jóban vagyok.
2019. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!