Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 24 évesen nappalira menni már...

24 évesen nappalira menni már késő?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egyetemre, nappali munkarendben is megjelöltem egy alapszakot.

Ha esetleg nappalira vesznek fel, nem leszek túl öreg a többiek között?

Ki fognak nézni a korom miatt?

Egyre jobban stresszelek, hogy én leszek majd a legöregebb és kiröhögnek hogy mit keresek ott...



2019. júl. 23. 10:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Senkit sem érdekel a korod. Előfordul 30+ is. Nem csak friss húsok vannak.
2019. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%

Azert nehogymar 24 evesen felj a taknyosoktol konyorgom

Szinten 24

2019. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fognak. Én 19 évesen mentem egyetemre és pár hét után kiderült, hogy 2 újdonsült barátnőm is jóval 20 fölött van. Egyáltalán nem tartottam gàznak, hogy nem azonnal gimi után jöttek.

Legfeljebb neked lesz az elején picit sok, hogy gyerekesebbek nálad. Érződik, hogy valaki most szabadult gimiből, vagy már dolgozott előtte pár évet és felelősségteljesebb, felnottesebb. De egyáltalán nem hátrány az utóbbi.

2019. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, egyébként sokan mennek már tényleg felnőttként, 30-40 körül is egyetemre. Ebből lehet vicces félreértés, hogy más szakosok azt hiszik hogy te vagy a tanár, amikor bemesz. De egyáltalán nem gáz semmilyen korban.
2019. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Egyrészt nappalira nem csak a fiatalok járnak, lehet lesznek 40-, 50 év felettiek.


Másrészt; akikre Te gondolsz egyetemista, kb 18-19 max 20 éves.


Te vagy 24.


Azért ez nem akkora korkülönbség.


(Amúgy lehet valaki, akor 18 évesen sokkal idősebbnek néz ki. Én 29 éves vagyok és simán beülhetnék a gimnazisták közé, mert kb 14-nek néznek engem, mert én a másik véglet vagyok.)

2019. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Dehogy. Nekem amúgy volt 34 éves csoporttársam is (nappalin, ELTE).
2019. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Több 25 körüli csoporttársam is volt, mikor elkezdtem az egyetemet. Volt, aki dolgozott előtte és volt, aki már elvégzett egy másik szakot. Egyrészt kinézetre nincs nagy különbség egy 20 és egy 25 éves között, úgyhogy nem tudják, hogy ki hány éves, hacsak nem feltűnően öregebb a többiekhez képest. Másrészt nálunk viselkedésre sem volt különbség, a 25 éves komoly felnőtt is ugyanúgy ment gólyatáborba, ugyanúgy járt bulizni, ugyanúgy lerészegedett, ugyanúgy koliban lakott, mint a 19 évesek. Harmadrészt pedig felnőttek vagytok, nálunk legalábbis senki nem érezte úgy, hogy köze lenne mások múltjához.
2019. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Es akkor mibol elsz??
2019. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó, nem tudom erre miért nem gondolsz, de pl én 26 évesen kezdek el majd dolgozni, addig koliban lakok, szüleim utalnak nekem pénzt, amit egy kis tanulmányi ösztöndíj egészít ki időnként...
2019. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom megérteni, hogy hogyan merülhet fel valakiben ilyen kérdés 😕
2019. júl. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!