Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti szerettek családdal nyaralni?

Ti szerettek családdal nyaralni?

Figyelt kérdés
Nálunk minden a veszekedesbol áll. Anyam,apám mindig ironizal amit én nem tudok elviselni és olyankor elkezdek kiabálni veluk pl valamelyik nap apa a fejemhez vágta hogy nem vagyok a lánya . Apám ezenkívül nyilvánosan bufog és durrant az utcán tehát éget a külföldiek előtt. Anyám meg abba is beleszól hogy mennyit eszek (18vagyok mellesleg) ja és ezen kívül anyám és apám is veszekszenek

2019. júl. 24. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És ezt őszintén, halálosqan komolyan írom. Már kiskoromban sem annyira kedveltem, de kamasz koromra végképp megutáltam.
2019. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem igazán szeretem. 17 vagyok, és ez volt az utolsó nyaralásom anyáékkal.

Amúgy jó volt meg örülök neki hogy visznek valahova, de ilyenkor sokkal több időt töltünk együtt ugye és az agyára megyünk egymásnak. Főleg azt utálom hogy folyton beszólnak hogy nem eszek rendesen. Nem mintha máshogy ennék mint otthon csak ilyenkor jobban látják. :D

De jövőre a barátommal megyek ha úgy alakul.

2019. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Metionin ***** válasza:
91%
Mi sohasem mentünk nyaralni de igazából nem is vágytam rá, mert ők is elég gázul viselkednek. Képesek egymás torkának ugrani a nyílt utcán és ordibálni, trágya módon szidva egymást. Volt hogy anyám nyilvánosan megtépte a hajam a piacon mert felpróbáltatott velem 3 nadrágot és mind nagy volt. Ha valahova menni kellett, pl. ballagásom, ott sem bírták ki, mindenki előtt üvöltötték egymásra a rákot meg a többi cukiságot, szóval eszem ágában sem lenne velük mennem sehová most hogy már nem kötelező. Nyaraláskor pihenni akarok, nem balhézni meg a cirkuszt hallgatni.
2019. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek.

Kisebb viták persze, vannak, de azok a baráti társaságomban is megtörténnek. A hangulat mindig jó, és jó néha picit együtt lenni a szülőkkel is.

Ráadásul nagyon jó programokat szerveznek.


18/L

2019. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Én szeretek a szüleimmel nyaralni, nagyon jó fejek.
2019. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Utálok. Akkor is akarják hogy menjek ha nincs is kedvem hozzá.
2019. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Családi nyaralás nálunk:

Én és anya korán kelünk. Lemegyünk enni, addig a pasik alszanak.

Végzünk, visszamegyünk és őket is leküldjük kajálni.

Amíg ők esznek mi lemegyünk fürdeni a wellnessbe. Ha végeztek akkor kitaláljuk, hogy mit csináljunk.

Nekem a városnézés nem program, inkább túrázni mennék. Apámnak a nyaralás, pihenés az a fekvés és semmit nem csinálás. Anyám várost nézne, sétálgatna. Bátyám pedig tanulna, várat nézne stb...

Igazodj mindenki igényéhez :)

2019. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Lányom is 17 éves koráig nyaralt csak velünk. (Utána már barátnőkkel, majd fiúval.)
2019. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amúgy sokan azért nem szeretik, mert egy család számára sokkal nagyobb összezártságot jelent, mint ha otthon lennének.

Én mondjuk még 23 évesen voltam anyámékkal nyaralni (nem volt pasim akkor). Igaz, 20 éves húgom is ott volt, és úgy voltunk ketten, mint két barátnő, teljesen leválva a szülőkről, közös programokat csináltunk, szüleim is kettecskén mentek ide-oda (ez Siófokon volt).

2019. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4 éve voltam utoljára, pont a veszekedés miatt. De már 8 éve nem kellett volna mennem 😃
2019. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!