Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen jó facebook csoportok...

Milyen jó facebook csoportok vannak ahol jó a közösség?

Figyelt kérdés

Szeretnék csatlakozni és úgymond tagja lenni egy közösségnek mivel nem nagyon vannak programjaim és barátaim sincsenek szóval kicsit szocializálódni is szeretnék és mivel más módját nem nagyon látom ezért el szeretnék kezdeni ismerkedni.

Budapesti vagyok ha ez segít és 19 éves. Vannak valami találkozók esetleg és segítőkész normális emberek? Örülnék a korosztályom körüli embereknek mert nem hiszem, hogy nagyon jól kijönnék egy szülővel vagy valami idősebb egyénnel :/

Köszönöm!



2019. aug. 4. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát mi az érdeklődési köröd? Hobbid? Ezekkel kapcsolatos csoportokat keress, hiszen a közös érdeklődési pont egy jó közösség egyik alapja. :)
2019. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Keresgéltem de nem nagyon találtam a kulcsszavakat. Beírtam mik érdekelnek de vagy külföldi vagy teljesen mást adott ki mint szerettem volna. Inkább ilyen összefoglaló csoport kéne ahol sokan vannak és jó mentalitással bírnak
2019. aug. 4. 13:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Facebook csoportok nem igazán alkalmasak ismerkedésre.
2019. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor mit javasolnál?
2019. aug. 4. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmit.


Ne kínozd magad ezzel a témával!

Találj magadnak hobbit, keresd meg mi érdekel.


Sétálj, találkozz rokonokkal/haverokkal. Ülj le gépezni. Menj el könyvtárba. Stb...


Egyébként én is 19 éves vagyok, és budapesti.

2019. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De szeretném mert ez hiányzik most az életemből, az hogy éljek.

Van hobbim, barátaim nincsenek (ezért akarok ismerkedni valami közösségben és összejönni, valahova tartozni)

A családom és rokonom bizonyos okok miatt nem megoldás. Gépezek mert mást nem tudok és nem járok kömyvtárba max ha veszek egy könyvet, inkább itthon olvasok. Lehet neked nincs ezekre szükséged és beletörödtél már és tojsz az egész csaj témára de én nem engedem el!

2019. aug. 4. 22:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Aha.

Értem, hát örülök hogy elszánt vagy.

Én csak nem kínzom magam a témával - ez nem azt jelenti, hogy egy antiszoc dög vagyok, hanem a lehetőségekhez mérten próbálom élni/élvezni az életemet.

Mostanában valóban magamba fordultam, sajnos több szomorú dolog történt velem mostanában és ezt idő feldolgozni.


A csajozásban nem tudok neked segíteni, nincs benne tapasztalatom.

További szép estét és sikeres ismerkedést kívánok. :)

2019. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tolakodás, írd le mik érdekelnek, mik a hobbijaid. Könnyebb így kitalálni, hol keresgélj. :) Vagy egy kis rövid, névtelen bemutatkozást.
2019. aug. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyikse
2023. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!