Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak szerintem butaság az,...

Csak szerintem butaság az, amikor valaki találkozik egy elvontabb művel, értve ezalatt bármi nemű művészeti ág, önkifejezési mód részét képző alkotást, és egyből megjegyzi, hogy biztos sok tudatmódsító szert használt az alkotó?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok azzal, hogy sokan csak viccnek szánják, de olyanok is akadnak akik nem, sőt még előbbi esetben is idegesítő azt figyelembe véve, hogy irtózatosan közhelyes lett.


Egyébként egy alkotó személynek, egy művésznek nincs szüksége drogokra, hogy alkotni tudjon, esetleg csak extra inspirációt adnak, vagy témaként szolgálnak, de nem ez az elsődleges forrás, hanem a fantázia, a megszerzett élettapasztalat és tudás.


Egy személy akinek nincs kellő tudása, de legfelsőbbképpen fantáziája és képzelőereje, az drogok hatására sem fog olyan inspirációt kapni, mint egy művész.


Nektek mi a véleményetek erről?



2019. aug. 7. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Veled értek egyet, szerintem is hülyeség.
2019. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek.
2019. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vree ***** válasza:

Egyeseknek szegényes a fantáziájuk :p Meg könnyen beszallnak a sztereotipizálásba,


Örülj, hogy te értelmes vagy. :)

2019. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alkotó vagyok több művészeti àgon is.


S én még azokat se fogyasztom, amiket az átlag ember:

Se cigi, se kávé, se alkohol


(alkohol édesapám köszöntésekor vagy üzleti kocintáskor , de csak illemből 1 kortyot, majd átnyomom valaki más kezébe a poharat)


Az agyam viszont pörög, de ez adódik a személyiség típusomból, ami INTP-A.


Van hogy éjjel is felkelek egy ötlettel, a kis szekrényemen mindig van eszköz s gyorsba felvázolom, majd folytatom alvást.


Vagy csak ránézek egy műanyag lapra és kapásból minimum 10 termék-ötletem van, szintén vázlatolok.

Alap: mindig van eszköz és lap nálam.


Az igazi alkotóknak nincs szükségük tudatmódosító szerekre, anyagokra.


Ezek dolgokat csak gyenge emberek használják...

Csak körbe kell nézni: alkoholista, drogos stb művészeti beállítottság nélkül is léteznek!


Epic fail 😁


27/N

2020. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!