Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik hétvégén is, akár éjjel...

Akik hétvégén is, akár éjjel is dolgoznak (rendőrök, tűzoltók, mentők, orvosok, ápolók, portások, recepciósok,4 műszakos gyári munkások, stb) hogyan tudnak stabil, erős párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés

Mindig elkerülik egymást, amikor az egyik hazaér, a másik megy dolgozni, hosszú hétvége (sőt sima hétvége) nincs, közös programokat szervezni nem lehet.


Sajnos nem mindenki 8-16-ig dolgozik.


Nekem szüleim vannak így, apa tűzoltó, anya ápolónő, mégis bevállaltak, holott egymást is alig látták.

30 éve együtt vannak.

Őket nem tudom kérdezni, mert nem válaszolnak normálisan.


Van, aki így él már hosszú éve/évtizede párkapcsolatban? Sikerül kompromisszumot kötni és megfelelő mennyiségű időt egymással tölteni?


2019. aug. 8. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy szeretik egymást. Ezen felül nem mindig járnak pontosan ellentétes műszakban dolgozni, tehát legrosszabb esetben is van 1-2 órájuk együtt, netán egyikük elviszi a másikat dolgozni, szabadnapok, szabadságok is léteznek... Egyszerűen csak meg kell tudni szokni.
2019. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Legalább nem unják meg egymást. De komolyan. Sokszor pont az a gond, hogy mindig ugyanúgy alakul minden nap, minden hét, és beleunnak a hétköznapokba. Szüleidnek van mit várni, tervezni, hogy mit csinálnak, ha mindketten ráérnek.
2019. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ugye megvan, hogy nem mindenki múködik ugyanúgy és nem mindenkinek van igénye sok időt tölteni a párjával? Van, akinek napi 24 óra is kevés, van, akinek a napi 2 is elég. Aki ragaszkodóbb, tapadósabb típus, az nem tud fenntartani egy ilyen kapcsolatot, de aki nem, az simán.
2019. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Mi is legtöbbször kerüljük egymást a párommal.Egy munkahelyen dolgozunk,eleinte együtt jártunk, aztán idő közbe, mindkettőnknek pozíció váltása volt a cégnél,ennek ellenére én maradtam 3 műszakba, párom viszont 2 műszakos lett, így van, hogy 1 hónapig teljesen elkerüljük egymást vagy csak 5 percre találkozunk, de tökéletesen megvagyunk.Nem okoz ez problémát köztünk, szeretjük egymást, az együtt töltött szabadidőnket pedig pihenéssel,közös barátokkal,vagy valami közös programmal töltjük
2019. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én valahogy azt látom, hogy azok a házasságok, kapcsolatok működnek legjobban, ahol a felek elvannak külön is. És pont azok érnek véget hamar, ahol folyamatosan egymás nyakán csüngenek, és egymásra unnak.
2019. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!