Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miskolc DTSK klub vélemény?

Miskolc DTSK klub vélemény?

Figyelt kérdés
Diósgyőri Természetbarát Sportklub teljes nevén, és szokott ilyen túrákat szervezni. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen korosztály szokott menni ilyen eseményekre? Diákok, nyugdíjasak, felnőttek egyaránt mennek? Aki még tud bővebben róla vmit ne tartsa magában :)

2019. aug. 8. 18:56
 1/1 x0 válasza:
Vegyes, de nem volt ki elkészítse az adóbevallást, stb. így már nincs vezetősége, jelezték a Miskolci Törvényszéknek, meg fog szűnni. Egyébként dtsk.hu és idén már a tagdíjat se lehetett befizetni, de a túravezetők vállalták az idei túrák megtartását. A honlapon nincs, a Facebook-on van oldalanként becsannelve. Egyéb miskolci: mvsctura.hu helyiipar.hu tura.uni-miskolc.hu mind hasonlóan: a legtöbb túra nyílt, nem kell rá jelentkezni és nem kell tagnak lenni, én se vagyok tag sehol se. A helyiipar.hu főleg nyugdíjasok, és főleg nők, ők sok olyan túrát szerveznek melyekhez ők bérelnek buszt, nem menetrend-szerinti, így arra csak tag mehet. A Miskolci Egyetem túráin sok az egyetemista, a testnevelés órák fele teljesíthető vele. A többi túra elég lassú, nyugdíjasok sebességéhez igazodik, az egyetemé nem, tehát a többinél gyorsabb, amin én voltam azon kevés pihenő volt. Ide nyugdíjasok nem nagyon mennek, mert nem bírják a tempót. Amin én voltam azon tisztán férfiak voltak, más volt hogy csak nő volt: mivel más nem ment el rá, a többinél a többség nő. Az egyetemi túrákon történő részvételhez se kell egyetemistának lenni, én se vagyok az.
2021. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!