Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok egypofonos ember?

Kani0925 kérdése:

Miért vagyok egypofonos ember?

Figyelt kérdés
Sajnos nem egyszer fordult elő velem, hogy társaságban balhéba keveredek nehéz személyiségem miatt.Előfordult már józanul és ittasan is velem, tehát ez nem lehet probléma szerintem. Gyakran kezdeményezem a balhét, de sokszor féllválról veszik és csak annyit mondanak, hogy: "ez egy egypofonos ember" "egypofonos a pali" . Evvel a problémával fordulnék hozzátok, mit tehetnék ellene, mi lenne a megoldás, egyáltalán van-e, hogy komolyabban vegyenek.

#egypofonos
2019. aug. 9. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem: mi az, hogy komolyabban vegyenek? Mit értesz ez alatt? Hogy féljenek tőled?

Fordulj pszichológushoz dühkezelési problémák miatt, és ne igyál, mert hamarosan nem fogsz tudni leállni. Az alkohol elveszi a józan belátóképességedet. És esetleg ne menj abba a társaságba, ami agressziót vált ki belőled. Inkább sportolj, akár küzdősportot is.

2019. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom elég vékony/gyenge alkatú vagy,azért mondják
2019. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra szokták mondani aki emberkedik az 50 kilójával, nagyobb az öntudata mint az esze, és az első pofontól lefekszik.

Mit tehetsz ellene? Nőjj fel, viselkedj normálisan és ne keress kibúvót arra miért vagy egy "egypofonos" kis xarházi kancsó nagy pofával.

2019. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz egy pofont, és aludni mész tőle. Azért.
2019. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább egypofonos embernek maradj meg, mint börtöntöltelék. A nagy ego, bizonyítási vágyad a börtönbe fog juttatni. Felülsz a provokációnak, ez baj.
2019. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!