Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmenjek vagy ne?

Elmenjek vagy ne?

Figyelt kérdés
Holnap lesz itt a városba valami fesztivál s előtte bemennénk a városba is.Egyik barátnőm hívott hogy menjek el velük.De tt lesznek olyan emberek a társaságba akiket nem nagyon ismerek és tök szerencsétlennek érezném magam velük.Aztán ki tudja,lehet hogy nem így lenne? Kérlek adjatok tanácsokat!!!! Sürgős!! Egyébként veszprémi vagyok.

2019. aug. 9. 20:37
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia!


Szerintem menj !

Legalább szokod a dolgokat. Mindenki izgul ilyenkor. De itt a kiváló alkalom, hogy ismerkedj! A barátnődtől pedig kedves volt, hogy gondolt rád vedd ezt is figyelembe szerintem.

2019. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először pia. Aztán mehetsz.
2019. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj! :)
2019. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mkvenner ***** válasza:

Barátnőd nem hívott volna, ha úgy gondolná, hogy nem éreznéd jól magad a társaságban.

Én mennék. Lesz, ami lesz.

"Túl fiatal vagy még, hogy a kudarc miatt aggódj".

2019. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj! Csak bátran :)
2019. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mennék, de csak pia nélkül!
2019. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves tanácsokat,de végül nem mentem el mert a társaság végig letojt vola ráadásul a barátnőmmel fel se tudnék ülni semmire mert úgy se velem ült volna fel(ezt már bizonyította) ráadásul a társaságba senkit nem ismerek annyira,és végig leszartak volna,a barátaim pedig nem jöttek erre. :/ Amikor SZÉPEN közöltem a barátnőmme hogy mégse megyek,megsértődött...
2019. aug. 10. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!