Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Antiszociális vagyok attól,...

Antiszociális vagyok attól, hogy nem szeretek bulikba járni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Csak nem adja neked a bulitéma, ennyi. Én is ilyen vagyok
2019. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aszociális legfeljebb, de ha más módon élsz társasági életet, akkor még az sem. Az antiszociális mást jelent.
2019. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Inkább csak introvertált. Én is ilyen vagyok, kerülöm az embereket, a tömeget, és olyan helyekre megyek szívesen, ahová élő ember be nem teszi a lábát.
2019. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Introvertált inkább. Ebből könnyebb megérteni. Energiákról van szó. Én is ilyen vagyok.


Kimerít a kicsapongós felszínes csacsogós társaság.

Ellenban amikor magammal, hobbijaimmal és minőségi kapcsolataimmal vagyok, az feltölt.

2019. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De én szeretek társaságban lenni,s igénylem is azt,mert másképp rossz a közérzetem,de valamiért a buli nem fog meg annyira,mint egy kocsmázás az ismerőseimmel.
2019. aug. 14. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Az antiszociális nem ezt jelenti
2019. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3%

antiszociális a bűnöző

aszociális aki el van magában.

2019. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenki keveri az aszociális meg antiszociális szavakat, és nem bírom ki, hogy ne okoskodjak:

Antiszociális = társadalommal összeférhetetlen. Mondjuk aki aki részegen kukákat borogat, az antiszociális.

Aszociális = kerüli az embereket.


Nos nem csak bulikba járnak emberek, így máshol meg nem kerülöd őket, akkor nem vagy aszociális. Egy bizonyos korban amúgy valóban nehéz az élet, ha nem szeretsz bulizni, mert a legtöbb korodbelinek az a legfőbb szórakozása. Ha vigasztal, annak idején én is utáltam bulizni, de eljártam, hogy lássák, hogy létezek (aztán mikor már nagyon részegek voltak az emberek, leléptem.)

2019. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!