Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen stílusú zenéket szoktak...

Milyen stílusú zenéket szoktak leginkább bulik alkalmával lejátszani?

Figyelt kérdés
Tudom ez ízlés szerint van,hogy ki milyen zene hatására lazul el,de mégis milyenek szoktak lenni.Esetleg példákat rá tudtok mondani?Házibulira kellene

2019. aug. 15. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ milyen korosztály. Fiatalok például általában a slágerlistás, diszkós zenéket szeretik (Martin Garrix, Justin Bieber, Avicii), idősebbek pedig a magyar mulatós számokat (Kis Grófó, Nótár Mary).
2019. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valójában szeretem ezeket a slágerlistás számokat,de mégsem tudok olyan jól bulizni rajtuk mint például a trap,bass számokon
2019. aug. 15. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Pedig tényleg attól függ, milyen a vendégek ízlése. Ha a szomszédban lakó nyugdíjas házaspárt hívod meg, akkor ne psytrance-t dübörögtess. Ha a fanatikus rocker haverjaidat, akkor ne Lagzi Lajcsi szóljon. Ha az elsős kisöcséd szülinapi zsúrját rendezed, nem az a tökéletes alkalom, hogy beavasd őket a black metal rejtelmeibe. Egyébként jól írja az előző, ezekkel a legtöbb esetben nem fogsz mellé.
2019. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mulatós, deep house, egyéb house, pop, EDM, egyéb toplistás számok.


Ezért spotifyozunk. Tök rugalmas, de jók a lejátszási listák

2019. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is használom a spotifyt de ott inkább hangulatfüggők nálam a lejátszásilisták
2019. aug. 15. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Mostanában mindenhonnan electro swinget hallok.
2019. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!