Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Augusztus 20-ra milyen program...

Augusztus 20-ra milyen programok vannak Budapesten?

Figyelt kérdés

Nézegettem Facebookon és semmi konkrétat nem találtam :/ Még soha nem voltam ilyenkor sehol szóval érdekelne hova érdemes?

Amúgy a másik nagy baj hogy igaziból egy ismerősöm se ér rá szóval valószínüleg vagy megint nem megyek sehova mert egyedül gáz vagy nem tudom.. Van valami ilyen hely ahol toborozhatok ilyen eseményre valakit? XD érdekelne

19/f



2019. aug. 15. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kenyér Fesztivál/ Kenyérlelke az olyankor szokott lenni pl. Meg akár tüzijáték.(nemtom,nem néztem utána)
2019. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt a pacák sportos városnézésről beszél, az Olimpiai parkban kezdenek bemelegíteni.

www.atv.hu/videok/video-20190816-sport-kulonleges-varosi-kihivas-a-hosszu-hetvegere

2019. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt rákattintasz a napra, és látszódik. Van ott oldalt egy naptár

www.programturizmus.hu/naptar-2019-08-19.html

2019. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pride! Amit engedélyeztek sajnos. :(
2020. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!