Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kezeljek egy akaratos...

Hogyan kezeljek egy akaratos embert?

Figyelt kérdés
Apósomékról lenne szó, nem vagyok velük rosszban de nem érzem jól magam a társaságukban egy azért mert akaratosak, kettő meg azért mert ahogy beszélnek egymással az valami borzalmas meg nem annyira szimpatikusak.. Állandóan átkopognak, és akaratoskodnak 10x kell a tudtukra adnom,hogy nem, nem vagyok rájuk kíváncsi, mindig zaklatják az embert, számon tartják mikor milyen műszakban dolgozok ezáltal mikor kéne itthon lennem ha nem vagyok itthon kérdőre vonnak,hogy hol voltam mit csináltam mert kerestek és úgy tudjak h éppen xy műszakos vagyok....Nekem ez nem tetszik, én nem szeretem ezt,mondtam a barátomnak de nem tudott rá mit mondani ő se nagyon kíváncsi rájuk..Fölöslegesnek tartom megbeszélni velük ezt mert anyósom elkezd akkor lázadni,ordibál és káromkodik mint egy kocsis ha nem azt hallja amit szeretne vagy nem tetszik amit mondanak neki, aposom meg nem veszi észre magát és erősködik akkor sem áll le ha mondják neki,hogy akaratos..Nem érzem jól magam a társaságukban ezáltal meg,hogy csak arról kell beszélni amiről ők szeretnének..Kerülöm őket meg próbálom lerázni őket mindenhogy de igy sem veszik a lapot...
2019. aug. 18. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nárcisztikus kontrollmániások.tele velük a világ.megváltozni nem fognak, költözz el.
2019. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!