Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti miként reagálnátok, ha egy...

Ti miként reagálnátok, ha egy barátotok nem akarna alkoholt inni?

Figyelt kérdés

Egy ideig simán lehetett vele iszogatni, majd egy alkalommal annyira lerészegedett, hogy után már csak ritkán ivott, most pedig már egyáltalán nem akarna alkoholt fogyasztani.


Velem ez a helyzet, de folyamatosan leszólnak miatta a barátaim, és erősödnek, hogy márpedig inni kell, de nem akarok, amiből vita van, egy pár hónapja már nem is megyek velük olyan programra ahol nagy valószínűséggel ivásra kerülhet sor.


2019. aug. 21. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Fingod sincs mit jelent a barát szó.


'Okés', ezt reagálnám. Ki a francot érdekel? Miért vagy debilek társaságában?

2019. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te nem akarsz inni. Én irigyelnélek :-D
2019. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem debilek, de ha beülünk valahova, akkor néki alap az, hogy alkoholt isznak, én amennyiben van lehetőség pl. iszom alkoholmentes koktélt, kávét, limonádét vagy szimplán üdítőt, de szeszt nem iszom, utálom az ízét, régen is csak a hatása miatt fogyasztottam, de már az sem hiányzik, sőt szégyennek tartom a részegséget.
2019. aug. 21. 12:42
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes barátaid vannak, lehet jobban meg kéne őket válogatni.. Nálunk is vannak a baráti társaságban, akik egyáltalán nem isznak alkoholt (régen ittak, de már évek óta nem), vagy nagyon maximum egyetlen cidert aztán üdítőznek az este további részében, amíg a többiek borozgatnak, de soha eszünkbe se jutott emiatt cikizni bárkit vagy bármit rájuk erőltetni.
2019. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ők ivócimborák voltak és nem barátok. Szerintem is keress másik társaságot, olyant, ahol más a prioritás.
2019. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten örülnék neki, mivel én se iszok soha semennyit.
2019. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak még nem részegedtem le teljesen. Osztálykiránduláson egyszer megkínáltak, de nemet mondtam, viccesen átruháztam az adagomat egy barátomra, és ők is egy okéval lereagálták, nem erősködtek, nem is kérdezték, mért nem iszom.
2019. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, mert végre nem lennék egyedüli antialkoholista! :)


Szerintem akinek alkohol kell ahhoz, hogy jól érezze magát, az már régen rossz!


Szerintem sem barátok ezek, hanem ivócimborák - minek akarsz te ilyenek közé lesüllyedni?!


Keress magadnak más társaságot, és nagyon okosan teszed, ha nem rombolod az egészségedet!


Még az egyedüllét is jobb, mint egy ilyen társaság....


Lépj tovább!


Keress magadhoz illő, fejlettebb szinten lévő egyedeket, mert ezek úgysem barátaid, nem kár értük, hagyd őket lent.

2019. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyszerüen mond meg nekik, hogy nem iszol alkoholt.


Apám ilyen. Annyira utálja az alkohol ízét fiatal kora óta, hogy még süteményben sem eszi meg, ha megérzi akkor otthagyja a sütit. Egyébként kola mániás mindenhol kolát iszik kólával...

2019. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha már barátok vagyunk akkor pont nem ebből fogunk problémát csinálni.
2019. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!