Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek népszerű/ismert...

Hogyan legyek népszerű/ismert a suliban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van vagy 4-5 gyerek a suliban aki elég népszerü. Ha kimondják a nevét akkor mindenki felfigyel. Menő ha jóba vagy vele. Ha elmegy melletted a folyosón zavarba jössz egy kicsit. Stb,stb. Ezt hogy csinálja? Hogy lehetnék én is ilyen? Hiába járok márkàs ruhákba nem figyel engem senki... (kérlek normális válaszokat)


2019. aug. 21. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
A márkás ruha szerintem pont ellentétes hatást vált ki.
2019. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Legyél valakinek a gyereke. Akkor szinte semmit nem kell tenned.

Ha ez már nem lehetséges, akkor legyél bunkó, gátlástalan, és szállj rá egy két emberre, és szabizd őket...

Árulj cigit, különféle illegális szereket.

Na, az én iskolámban ilyenek azok a bizonyos "menő" gyerekek...

Ne akarj olyan lenni!

2019. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég ám elsősöket vagyis kilencedikeseket alázni, bemész a kicsikhez, látod ki a leggyengébb és köss bele, akkor menő leszel.
2019. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2019. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, legyen nagyon nagy melled/segged, legyél ""jóba"" az összes fiúval az iskolából, a 2000 követős Instádra tedd ki a tangás képeid és Snapchat-en küldd el a fél iskolának a szopós videód. Minden egyes nap legyél 2,5 kg-val a vakolat miatt és hidd azt magadról, viselkedj is úgy, hogy na, hozzád képest az összes lány egy cseléd.

Ha fiú vagy, a nálad kisebb, gyengébb diákokat tartsd terrorban, egy-két verekedés is nélkülözhetetlen, 20 ezresekkel támaszd ki a billegő padot, cigizz az öltözőben, mosdóban, tesi órán, legalább 1-2 havonta legyen akkora sulis botrányod, hogy mindig ki akarnak rúgni és persze, csak melegedni járj be az iskolába, a padra feltett lábakkal telefonozz és trágárul beszélj vissza a tanároknak.

2019. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2,5 kg-val több *
2019. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!