Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismertetek már meg innen valakit?

Ismertetek már meg innen valakit?

Figyelt kérdés
Ha igen élőben is olyan volt, mint itt?

2019. aug. 22. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen, de nem találkoztunk. Csak párszor beszéltünk facebookon és instán.
2019. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, találkoztunk is. Élőben jobb volt.
2019. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mèg nem, de van rá esèly. Illetve av èrzèsem, hogy valakit ismerhete itt, ami kölcsönös az illetővel.
2019. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem de haveromról kiderűlt h õ is írkál ide 🤣
2019. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt ra példa. :)
2019. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen még nem.


Sok emberrel beszélgettem/beszélgetek ezen az oldalon. A legtöbben egyszer csak eltűnnek, pedig úgy éreztem, hogy megvan az összhang. Volt olyan is, akivel én nem szerettem volna tovább beszélni. Erre valahogy megtalált facebookon és elkezdett zaklató üzeneteket küldeni. :D Egyetlenegyszer volt olyan, hogy majdnem eljutottam itt valakivel a személyes találkozóig, le is fixáltuk, de végül nem lett belőle semmi. Régebben azt gondoltam, hogy szánalmas, ha valaki itt barátkozik, de most már én sem zárkózom el tőle, mivel egyre nehezebb új embereket megismerni ahogy egyre "idősebb" lesz az ember. (Most 24 vagyok.)

2019. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, a vőlegényemet 3 évvel ezelőtt:) semmit nem vártam a találkozótól, minden mindegy alapon mentem. Szimpi volt, aztán szépen lassan kialakult minden.
2019. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer igen, találkoztunk is, de nem sült el jól... Vagyis, nagyon más volt az illető élőben, mint vártam. Egyáltalán nem volt meg az összhang, úgy éreztem, mintha egy vadidegen lenne mellettem, pedig már több, mint 2 éve ismertük egymást, mire erre sor került, majdnem napi szinten írtunk a másiknak, néha hanghívást is indítottunk. Nem mondom, hogy nagy csalódás volt és annyira bánom, de tényleg megdöbbentett, hogy mennyire nem sikerült megismernem annyi idő alatt. 18/L
2019. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer egy sráccal megbeszéltük, hogy összefutunk egy buliban és össze is futottunk végül :D
2019. aug. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!