Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit gondoltok Ördög Nóra...

Ti mit gondoltok Ördög Nóra és családja youtube csatornájáról?

Figyelt kérdés

Oké, aranyos, meg minden, de most már nagyon erőltetett. Az elején néztem, meg meg is értettem, hogy amíg ott vannak, mi is csináljon a férje, mint videozik. De mára nagyon erőltettet le, meg szponzorált minden. Meg a kisgyerekeknek se tetszik már, illetve fel sem fogják, hogy mi van most, meg alapból visszahúzódóak. Szerintem ez már túlzás, meg lehet pár év múlva nem is örülnek neki.

Attól eltekintve, hogy nagyon gazdagok és megtehetik, te valószínű sosem jutsz el ide, de nem is erről szól, hanem a két kisgyerek cukiskodásairól. A kisfiú nagyon pösze (nem rosszándékból), a kislány meg hisztis.

Az emberek sem értek, hogy ilyet írnak, hogy "rossz volt a műsor, gizuskának miért volt unott arca...". Mintha valami Édes Élet színvonalú "spontán" dolgot várnának.

Megnézem, mert aranyos, de valahol szerintem csak itt is a nézettségre megy a Nóra. Nekem ez a véleményem és ezért "kihasználja" a gyerekeket úgymond.


2019. aug. 24. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Hoppá! Úgy tűnik nem jött senki frecsegni. Most kivel fogod kibeszélni Nórát?
2019. aug. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
miért nézel ilyen ostobaságokat?
2019. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Mivel nem vagyok rá kíváncsi, nem követem, ergo nincs mit filóznom rajta. Nekem van saját életem, nézhetem eleget, sőt 3D-ben.
2019. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Mivel semmilyen értéket nem közvetít, így az égvilágon semmilyen gondolatot nem tud megfogalmazódásra késztetni bennem.
2019. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Sosem néztem semmit, amiben az a felkapaszkodott prostituált szerepel. Aki fűvel-fával, minden tévéssel lefekszik, hogy képernyőre kerülhessen, majd hozzámegy a főnökéhez, aztán kemény három hónap(!) házasság után aláfekszik a szintén házasember puncifotós alá, arra én nem vagyok kíváncsi.
2019. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Honnan veszed, hogy fűvel-fával lefeküdt? Egyébként valóban too much kategória már ...
2019. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekemis ez a véleményem kérdező. Én nem nézem őket kiakadtam a lányának a haján olyan feje van ki engedve mint a széna bála. Miért nemlehet normálisan megcsinálni annak a gyereknek a haját normálisan kifesulni vagy felfogni copfba vagy kontyba de így szanaszét áll meg nemis göndör neki hogy kilehessen engedni. Otthon ha nem látja senki oké na de kamerák előtt? A másik a fia neki szop**ja az ujját hát.. Oké.. Azért ameg kicsi pár hónapos oké de már nagy két lábán megy és akár hova mennek szájába a keze.. Akkor adjanak neki cumit. Látszik hogy össze van csapva az egész vlog nóranak néha olyan mérges feje van ha raszol a gyerekekre előttem leirtak magukat. Ha csinálok egy vlogot legyen egy színvonala már legyen szervezett az egész ne össze vissza. És ha gazdagok is adhatnanak a gyerekekre. Ettől van végem ha a szülő tipp topp, smink haj ruha. A gyerek meg mellette mint egy....
2019. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Most néztem csak bele a kérdés után, kíváncsi lettem. A Szülinapitaly 1. Részét néztem meg, de többet nem foguk tőlük nézni. Minden előitéletem félretettem és úgy álltam neki, de szörnyű az az egoizmus ami belőlük árad. Nekem legalábbis így jött át. Egy erőltetett valami nárcisztikus emberekkel.
2021. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!