Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, hogy ne fingjak...

Mit tegyek, hogy ne fingjak egész éjszaka?

Figyelt kérdés

Múltkor nálam aludt barátnőm és azt mondta, hogy kifüstöltem. Ezzel csak az a probléma, hogy nő vagyok és szoktam a páromnál aludni. Direkt még soha nem szellentettem előtte, ha a szemem gúvad akkor is visszatartom. De ezek szerint éjszaka képtelen vagyok visszatartani. Diétázom, rengeteg rostot megeszek és így 0-24 mérgező gázt ereget a seggem.

Ez annyira ciki :(



2019. aug. 24. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Minnél rostosabbat eszel annál jobb a belednek

Nem értem ezt oké én a rohadtul ritka 20/1 Nő vagyok aki elviseli és azt callja jobb kint kint bent. Nehogy már miattam kapjon a párom bélcsavarodást vagy has fájást...

Beszéljétek meg mert ez egy természetes dolog mint a ürítés pisilés stb.

Nagy ellenkezések révén mondd h akkor menhetek ki és ott ha ébren vagytok. De alváskor nem tudod az elernyedt izmokat szabályozni.

Én szerintem beszéljétek meg mert igen is tud ebből baj lenni belül!

22/N

2019. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Fotoszintetizálj, akkor nem lesz emésztésed, és nem fog teljesen természetesen gáz képződni a beleidben.
2019. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Izzad ki, amúgy tényleg tök ciki volt az is amikor rájöttem, hogy sokan pl. kakilnak is, eleinte csak azt hittem nekem lehet ilyen problémám, aztán a suliba láttam kakilni egy tanulótársam , utána azt gondoltam ez ilyen gyerekkori probléma, majd egyszer az utcán egy idősebb embertől hallottam, hogy hasmenése van.. én totál megijedtem, mondom ezt nem lehet kinőni..


Ez olyan mint amikor azt hittem csak én veszek levegőt.

2019. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Gyógyszertárban lehet kapni bogyót, ami felszívja. Nem tudom, működik-e, próbáld ki.
2019. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Én is szoktam éjszaka nyugi... megszüntetni nem tudod, viszont nekem a normaflore szagtalanította. Próbáld ki a probiotikumokat, csökkentik az erjedést a bélben
2019. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%
A segged legalább igazat mondana, ha hagynád, de szótlanságra kényszeríted, bosszúból míg nem tudsz alvás miatt kontroll alatt tartani...hallgass a seggedre, mert sosem hazudik, sosem beszél feleslegesen.
2019. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Miss Endzsi ***** válasza:
24%
Alvás közben nem tudod visszatartani, olyankor mindenki fingik:)
2019. aug. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Sportolsz valamit? Ha nem, akkor kellene, nekem legalábbis sokat segített.
2019. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Az egész éjszakam egy hosszú fingfeszt :D

Álmaban ellazulva mindenki fingik, igazából nem értem miért kell ennyit stresszelni ezen. Én a pasijaim előtt is elengedem, nyilvan nem fogok direkt az urruk alá büdösíteni, de nehogymár bélcsavarodást kapjak a saját kanapémon ülve.

2019. aug. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Lactobacillus Acidophilus probiotikumot tartalmazó készítményt szedj. nekem 80%-os javulást adott.
2019. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!