Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon nagy baj lesz ez?

Nagyon nagy baj lesz ez?

Figyelt kérdés
Most jövök haza gimnáziumi golyataborbol. Egy nappal hamarabb. Szörnyen éreztemagam, egy embert ismertem, és az is otthagyott, egyedül, másokhoz ment baratkozni. Mindenki nevetgelt, beszelgetett valakivel, csak en nem. Azt a lányt később is kerestem, de végül szetvaltunk megint. Nen akartam követni, nem erőltetem. Nagyon nehezen barátkozom, többször sírtam (más nem látta) végül már em bírtam, és kértem anyukámat, hogy vigyen haza. A tabarokkal is beszeltem, azt hazudtam, hogy menstruációs gorcseim vannak, amik nagyon erősek. Teljesen leszivja ez az egész az önbizalmam, folyton csak sirok, pedig csak annyi a helyzet, hogy egyedül vagyok, ami tudom, hogy az én hibám. Félek, hogy kiderul az új osztalytarsaim koreben, hogy miért jöttem el, és sokan fogják tudni. Egy nap már n3m hiszem, hogy segített volna kedves ismerősoket szerezni. Nem lesznek barátaim, úgy érzem. Szerintetek milyen következményekkel fog ez járni?

2019. aug. 29. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Túlreagálod.
2019. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
ezt jól elszúrtad..miért nem maradtál ott? nem hiszem h nem volt egy "klikk" se ahova csak beköszönsz v beülsz és hallgatod a többieket..olyan nincs, hogy nem szólítanak meg..vagy a tanárokkal is beszélgethettél volna..ők is jó fejek főleg suli időn kívül :D..
2019. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 alletta ***** válasza:
94%
nyugi! jól csináltad, (kegyes hazugság), lelkileg nem tudnak bántani. ha beindul a suli légy önmagad, hidd el mások is küzdenek hasonló problémákkal, legfeljebb nem látványosan.
2019. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen képtelen vagyok csak úgy akárkihez odamenni és ismerkedni. Ha ottmaradtam volna, akkor kínos helyzetbe hoztam volna magam. Egyedül lettem volna, és ezzel csak én voltam így. Eleve az egyetlen ismerős csaj ahelyett, hogy velem jött volna, bevagodott egy masik szobába más lányokhoz. Engem pedig beraktak a hetedikesekhez, akik ismerték egymást
2019. aug. 29. 18:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Már miért derülne ki?

Senki sem fogja kétségbe vonni, hogy menstruációs görcseid voltak.

2019. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, azért nem hinném, hogy túl sok múlik ezen. Nagyon sok esetben azok, akik a gólyatáborban jól összehaverkodtak, egy hónap múlva már mással barátkoznak. Pár nap alatt nem szövődnek életre szóló barátságok. Ez folyamatosan változik. Ne görcsölj ezen. Biztos, hogy rád is kíváncsiak, csak legyél nyitott. Muszáj erőt venni magadon, és ismerkedést kezdeményezni, ha más nem megy oda hozzád. Nem esznek meg. Aki kedves, azzal nem bunkók. Amúgy a tanárok vagy felügyelők figyelhettek volna erre ott a táborban. Elvileg ennek a célja a csapatépítés. Nálunk már a buszon odafelé elültettek a barátnőm mellől, hogy másokkal is beszélgessek (nem csak engem, mindenkit). És ott is előre összesorsolták a szobatársakat, és nem választhattál. Folyamatosan közös játékok voltak, senki nem ücsörgött magában. Az meg, hogy miért jöttél el, nem fog kiderülni. Ha hetek múlva is nagyon gáz a helyzet, kérj tanácsot az iskolapszichológustól Ő azért van, hogy segítsen ezeken a tiniproblémákon. Biztos tud tanácsot adni, hogy hogyan küzd le a félelmedet.
2019. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggodni.Én is össze vissza lézengtem.Akivel meg úgy beszéltem azzal suliba soha többet. Azóta meg úgy beilleszkedtem,hogy jobban nem is lehetne 😂 Összefogsz majd barátkozni te is.Ezeket a köröket amik ott kialakultak nem kell komolyan venni.Annyi minden fog meg történni.
2019. aug. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett veled végül? Beilleszkedtél? Én is hasonló típusú vagyok. Most végzem a 8.osztályt es már előre félek mi lesz velem.
2020. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!