Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is gáz, szégyellni...

Szerintetek is gáz, szégyellnivaló, ha egy nő direkt hangosakat fingik egy társaságban, nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen barátnőm, 23 éves. Hát nem hazudok, egy egészen szép, kulturált külsejű lány, de sajnos van egy nagyon idióta es egyben irritáló szokása, ami számomra - es sok más barátom számára is- kezd egyre cikibbé, idegesítőbbé válni: hangosan képes fingani nyilvanos helyeken, de akár etkezőasztalnál, nagy társaságban (baráti társaság), evés közben is. Ő azt hiszi magárol, hogy ezzel ő annyira hú de vicces, de már inkább szánalmasba és égőbe kezd átmenni a viselkedése.


Ti mit csinálnátok, ha a ti barátnőtök tenné ezt a ti (akár közös) baráti társaságotokban? Mi eleinte nevettünk rajta, de már kezd nem vicces lenni számomra, főleg, hogy utcán, erkélyen, a szomszédok előtt is lazán fingorászik, mindezt 23 eves létére.


Ti hogyan mondanátok meg neki, hogy mostmár fejezze be ezt a szokását, mert csak sajat magát es minket is lejárat?



2019. aug. 29. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Lol. Szerintem is igénytelenség de egy nőnél vonzóbb.
2019. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Első, hát szerintem meg ponthogy egy nő esetében taszítóbb...


Ha egy ferfi tenné ugyanezt, azt mondom, nagy őrült allat, na de egy nő??

2019. aug. 29. 19:29
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Közönséges és undorító nemtől függetlenül. Én simán kizavarnám az étkezőasztal mellől.
2019. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha így ismerném meg, nem is lenne a barátnőm.

Ha később alakulna ki, akkor nagyon zavarna, szerintem nem is maradnék vele.

Ha ilyesmit magyarázni kell neki, ott már túl nagy a baj.

2019. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen megmondanám neki, hogy ne legyen egy prosztó, és fogja vissza a bélgázait.
2019. aug. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4-es sajnos egyet kell hogy értsek.


De hogy nem veszi eszre magát egy csaj, akiről még azt is gondoljuk sokan, hogy amugy egy értelmes ember??

2019. aug. 29. 19:57
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

Most vicc nélkül, szerintem tök cuki lány lehet :D Szerintem én azért kedvesen elmondanám neki hogy ezt inkább otthon, de ha laposbüdös akkor inkább hangosszagtalan

18f

2019. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez gáz de ti is azok vagytok mert elsőre még ha kicsusszan egy fing oké vicces de ha már többször előfordult és még akkor is nevettetek rajta akkor ti is hibáztatok... Mivel ő azthiszi vicces ezért tovább csinálja de ti már nem röhögtök rajta (gondolom milyen értelem szorulhatott belétek is ha többszöri alkalommal is röhögtetek hogy fingik egy lány akinél még cikibb ha egy ilyet csinál) ezért teljesrn egyet kell hogy értsek vele ha megsértődik hiába butuska szegyény és nem illik ilyet csinálni. Sose fingtam olyan helyen ahol többen vannak kivéve ha véletlen kijött de azt már vissza se tudtam volna fogni...
2019. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szulei, testverei is szoktak? Mert igy van belekodolva a fejebe...
2019. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez férfitól is rohadt undorító. Az ilyen ember primitív.
2019. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!