Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen alkoholmentes szórakozá...

Milyen alkoholmentes szórakozási lehetőségek vannak fiú-lány vegyes baráti társaságnak?

Figyelt kérdés

A társaság fiús részével el lehet menni billiárdozni, bowlingozni, gokartozni, paintballozni, dartsozni, focizni... De fiúknak és lányoknak is élvezetes programot sokkal nehezebb kitalálni.


Ami nem játszik:

-Tartalmas programot szeretnék, tehát pl. a sör helyett vízipipa mellett ücsörgés nem sokkal jobb.

-Egyikünknek sincs nagy kertje sajnos, így bográcsozás és társai kilőve.

-Szabadulószobában már voltunk többször.


Ha ez segít valamit a válaszadásban, 23-25 éves budapestiek vagyunk. (Vagyis nem mindenki, de a társaság központja Budapest.)


2019. aug. 29. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én lányként mindegyik programot szeretem, amit leírtál. Miért nem választotok azok közül?
2019. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is a fent leírtak elég "uniszex" programok.


Amúgy ki lehet menni kirándulni, sátrazni, bográcsozni a Budai hegyekbe is, vagy a környéken valamerre.

2019. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Társasjátékozás
2019. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

mi voltunk a baltadobálós helyen is, olyan, mint a darts, de nekünk a lányok jobban élvezték :D

falat másztunk, lőtéren is voltunk, elevenpark felnőtt esti programjai, cyberjumpban is, azért pesten nem nehéz találni :) aquapark is van :D

2019. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mozi vagy koncert? Tudom, nagyon nehéz mindenki ízlésének megfelelően választani de mondjuk egy vígjátékot vagy könnyűzenei koncertet talán mindenki élvez. Hogy álltok a humorral? Stand up előadások, humoristák önálló estjei? Együtt kipróbálhatnátok új vagy egzotikus éttermeket, ételeket. Cyberjump? A nyár végét/ősz elejét kihasználva termálfürdők? Esetleg túrázás a közelben? Színház, musical, állatkert, a lehetőségek végtelenek :D

A barátaimmal egy ideje azt csináljuk hogy mindig más választ programot, így kipróbálunk új dolgokat, eddig ismeretlen oldalunkról mutatkozunk be. Nem ígérem hogy mindenkinek ugyanúgy fog tetszeni minden program, de ha ő sorra kerül olyat választ amilyet csak szeretne. Nálunk a fő szabály: nincs panasz. Mivel mindig más választ ezért mindenki sorra kerül, mindenki választhat valamit :)

2019. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Én csak azt tudom, hogy vigyetek engem is! Légyszi😁
2019. aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Vault 51 (egyetek és igyatok nem alkoholos italokat)

társasjáték v szerepjáték rengeteg van nekik szal én ajánlom :) sokat járunk oda

2019. aug. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
alkoholmentes szórakozási lehetőségek? az meg micsoda? Még sose hallottam ezt a kifejezést
2019. aug. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vetkőzős póker például? :D alkoholmentes!
2019. aug. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sátrazás valahol, ezzel egyben a bográcsozás.

A fent említett ötleteket én lányként nagyon szeretném, nem kell ennyire általánosítani a lányos vagy fiús dolgok között, már relativ.

A fürdőzés is nagyon jó ötlet.

Miért van kizárva az alkohol?

2019. aug. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!