Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen volt a nyaratok?...

Milyen volt a nyaratok? Hiányozni fog?

Figyelt kérdés
Suli jön

2019. szept. 1. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem jól telt. Igaz, néha unatkoztam, mert nem volt társaságom, de azért próbáltam lefoglalni magam olvasással, számítógépes játékokkal, filmekkel stb. Most leszek végzős, szóval egy kemény tanévnek nézek elébe, szeretném legalább az utolsót igazán komolyan venni. A szünet pedig igen, nagyon hiányozni fog, remélem hamar elérkezik a következő. 18/L
2019. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dolgoztam, így ugyan olyan volt mint a suli.
2019. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Barackoshányás ***** válasza:
Nem volt annyira jó, de nem akarok visszamenni
2019. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem dog hiányozni, sőt inkább (mint mindig ilyenkor) már az őszt várom, mikor végre már nem lesz ilyen meleg. Nekem inkább evvel van a legnagyobb bajom, eléggé meggyűlöltem az utóbbi 1-2 évben ezt a 30-35 fokot.

Az idei nyarán nagyon rossz volt, a legjobb időszakban túlóráztattak, másik helyre kerültem, emiatt a szabadságom is ugrott. Annyi mindent akartam,de sajnos ezek miatt kb. sehova nem jutottam el, ahová terveztem.

Úgyhogy, jó lesz az ősz, sokkal jobb. Aztán jövőre bele csapok a nyárba és eljutok oda ahova szeretnék.

Mondjuk ehhez hozzájön, hogy a nagyon meleget nem igazán tolerálja a szervezetem, aludni is alig tudok klíma ellenére is. Emiatt meg méginkább fusztrált, ideges leszek, na és a kimerültséget ne is mondjam.

Bár tény ami tény ,hogy én minden időnek általában nagyon örülök. Ha esik szét, ha napos az idő azért, mindenben meg találom a jót.

2019. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Millio program, èlmény, de mindre rànyomta a bélyegét a kànikula. Nem egyszer mar inkabb ki sem mozdultunk ez miatt.

Igazàbol igy hianyozni nem tud mert félig mindent vègigszenvedtem, hiàba extrém sportok meg nevetés grillezés stb, es hiàba volt minden a meleget leszàmitva szuper. A meleg miatti kinlodas folyamatos szomjazàs börkenegetés ami kellemetlen érzést ad, az agyamra ment.


Szoval megielni sem tudom pozitivan a nyarat igazàbol.

2019. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már várom, hogy folytatódjon az iskola. Június/júliusban egy régészeti ásatáson, augusztusban pedig portásként melóztam, hogy legyen pénzem tandíjra + tudjak félretenni a következő félévre is. Alapból nem lett volna ezekkel gond ha nem lett volna végig ilyen döglesztő meleg. Most már ott tartok, hogy inkább csak be akarok ülni az egyetemre és tanulni tovább, szinte már relaxáló lesz.
2019. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Imádom a nyarat és a kánikulát! Sosem unatkozunk és mindenre jutott időnk, így hiányozni fog. Járok munka mellett egy egyetemi képzésre, most jön a második és egyben utolsó évem. Elég nehéz lesz visszarázódni ennyi idő után a sulis időszakra, amikor pörögnek a szürke hétköznapok és nem jut idő semmire igazán.
2019. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a meleg miatti nehéz nyárról írókhoz. Sokszor csak este volt jó, de általában csak sötétedés utáni órákban, napközben 3-szor meg kellett gondolni, hogy lehet programot csinálni megsülés nélkül.
2019. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dolgoztam, és elkezdtem csinálni a jogosítványt. Egyáltalán nem fog hiányi, végre jön az ősz, lehűlés, majd a tél. Na azt imádom.
2019. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tán gyerekkoromban volt utoljára ilyen jó nyaram, mint az idei. Nekem is jön a suli (munka mellett), és nem fog hiányozni a nyár. Az ősz is kiválónak ígérkezik.
2019. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!