Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért társítják az emberek a...

Miért társítják az emberek a jó kocsit, anyagi jólétet a nőknél való sikerességgel?

Figyelt kérdés

Mondhatjuk, hogy elég jól állok anyagilag. Nem, nincsenek gazdag szüleim és semmi illegálisat nm csinálok, de még NER-lovag sem vagyok. Egyszerűen van egy piacképes tudásom.

Ennek megfelelően van egy nagyon szép, új, igen feltűnő autóm az egyik híres/hírhedt német márkából. Továbbá stílusos, közismerten nem kínai ruhákat hordok, sokat járok külföldre, meg ilyenek.

Nincs barátnőm, igazából évek óta nem is volt. Alkalmi kapcsolatom sem jött össze fél éve. Mégis, ha ismerősökkel beszélgetek (és mindegy, hogy férfiak vagy nők), sokszor megjegyzik, hogy biztos nincsenek gondjaim a "csajozással", meg ilyen kocsival biztos sorra "szedem fel" a nőket.

Én meg csak nézek, hogy valamit ennyire rosszul csinálok, vagy ez az egész egy beidegződés, aminek semmi alapja.


Szerintetek?


2019. szept. 3. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Sosem voltak oda a nők értünk kockákért.
2019. szept. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez szerintem nem igaz. Több (volt) kollégámnak is van barátnője/szexpartnere, stb. Némelyikük igen sikeres a nőknél.
2019. szept. 3. 11:04
 3/8 Vree ***** válasza:

A pénz igény (a sok közül az egyik), de önmagában nem elég. Ha pénzes vagy, még nem automatikusan népszerű. De egy jól induló kapcsolatnak gáthat vethet, ha keresőképtelen vagy.


Azon kéne dolgozni, hogy mi kell MÉG. Kellemes modor, duma, hozzáállás, na meg hogy egyáltalán akarj csajozni.


(Akik tizenéves koruk óta mindig kapcsolatban vannak, azoknál általában nem az a megkülönböztető tényező, hogy ellenállhatatlanok (bár a nagyobb tapasztalat nem hátrány), hanem hogy igénylik. A szexet, a közösködést egy lánnyal - rendszerint bevállalósabbak is (nem az “igazira” váró, hanem mindent kipróbáló fajtak) és lelkileg ellenállóbbak a visszautasításokkal és a szakításokkal szemben.)

Neked is esetleg magadba lehetne nézned, hogy mi a TE igényed? Semmi baj, ha valaki monogám, hűséges, idealista, vagy hobbi/munkamániás, de nyilván az nem a minden ujján egy pasi/csaj típus lesz. Ha csajozni akarsz, azt akarni kell, időt szánni rá, képezni magadat, megragadni az alkalmakat és réstpzben köré szervezni az életedet.


Még egy dolog, de Mo.-n szerintem nem divat a sok, kötetlen kapcsolat. Mondjuk sehol se de egyes helyeken megengedett, hogy mondjuk egyszerre több emberrel járj, vagy hogy kötöttségek nélkül. Mo.-n szerintem senki vagy kevés gondolja úgy, hogy ha jár valakivel, az nem hosszú távra szóló. Persze, lehet, hogy szakítás a vége, de nem megy bele, ha nem gondolja komolyan. Ízlés dolga, hogy ez jobban tetszik e neked.


A dícséret öröm és büszkeség, de egyrészt valamennyire ilyen “macsó duma”, amit nem kell teljesen komolyan venni, masrészt szerintem lehet, hogy lökdösés affelé, hogy szerintük jó idő van most megállapodni, családot alapítani (nyilván te most jó életszakaszban vagy és az alapjaid is megvannak hozzá).

2019. szept. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

#1:

világéletemben kocka voltam mégsem volt gondom soha a csajozással, az már más kérdés, hogy olyan szintű lányt találni amilyet az ember szeretne már nem olyan egyszerű


a pénzre bizonyos csajok buknak, szóval lyukat mindig találni pénzzel, de normális lányt nem ez fog motiválni az ismerkedésre

2019. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

PP az, ami a nőknek kell.


Pénz és Pénisz.


Ha van pénzed, de kicsi a farkad, nem gond, lesz nőd, de félre fog kefélni a farok miatt.

Ha nincs pénzed, de nagy a farkad, nem gond, lesz nőd, de félre fog kefélni a pénz miatt.


Ha van pénzed és nagy a farkad, gratulálok.

Ha nincs pénzed és kicsi a farkad, próbálkozz cölibátussal.

2019. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2,4:

A kockaságnak nem elégséges (és amúgy nem is szükséges) feltétele a szakma (informatikus, matematikus, stb.), csak bizonyos szakmákban felülreprezentáltak. Nagyon sok erősen extravertált, nagydumás, abszolút nem kocka kollégám van nekem is. Van olyan is, akit ha meglátnál az utcán, ki nem találnád, hogy szoftverfejlesztő, teljesen mást tippelnél. Én kocka vagyok, de tartós kapcsolatban, viszont sosem voltam népszerű általában a nőknél.

2019. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az anyagi biztonság magabiztosságot ad, ami igencsak vonzó egy férfiban.
2019. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Császár Előd is már mondta évtizedekkel ezelőtt, hogy ezt senki sem hiszi el addig, amíg nem lesz olyan autója, de akkor majd,csalódni fog, mert hiába számított változásra a csajok nem csaholnak utánad, mert azt gondolják úgyis tele vagy nőkkel.
2019. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!