Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te mit tennél ezután?

Te mit tennél ezután?

Figyelt kérdés
Megismerkednél egy emberrel iskola/munka miatt és nagyon jól elvagytok, kedves szimpatikus a viselkedése és kedveled az egész személyét, viszont pár hét után megtudod, hogy depressziós volt, időszakosan elő is jön még és néha öngyilkossági gondolatai vannak? Megszakítod vele a kapcsolatot annak ellenére hogy már lassan barátok vagytok vagy szeretnél segíteni és a barátja maradni?
2019. szept. 3. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyrn miatt nem szakitam meg vele. Volt egy rossz idoszaka es kesz, attol meg jo ember. Az igaz barat a betegseg idejen is barat!
2019. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is voltam depressziós tudom milyen, attól függ megszakítanám e vele a kapcsolatot, hogy milyen hatással van rám és a munkára


ilyen önsajnáltató, lehúzó embert nem tartanék magam mellett, nincs időm energiavámpírokra


ha minden rendben és nincs negatív hatással, akkor nem szakítanám meg vele a kapcsolatot és próbálnék neki segíteni is

2019. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En amiatt nem szakitanam meg senkivel a kapcsolatot, mert voltak rossz idoszakai. Inkabb segitenek, ha tudnek. Meghallgatnam, tanacsot adnek, ha kerne/tudnek. Probalnam elterelni a gondolatait, ravilagitani arra, hogy jo dolgok is vannak az eletben. Ravennem, hogy pszichiater is lassa, akar el is kisernem stb.


Tortenetesen mi lenne akkor, ha pl egy gyerekkori baratod egyszer csak ongyilkossagot kiserel meg? Megszakitod a baratsagot? Ketlem.


Amibe nem szabad belemenni, hogy pl teged zsaroljon ezzel vki, h ongyilkos lesz, ha ezt vagy azt nem teszed meg neki/erte...

2019. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már miért szakítanám meg? Nem tesz ellenem semmi rosszat, ráadásul ez egy hajlam, amiről nem tehet. Akiben pedig felmerül a lelécelés gondolata, arra inkább nem mondok semmit, mert kiakadna az oldal píszí (polkorrekt) szűrője.
2019. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!